Wikipédia:Kabinet kuriozít

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Bádatelia našli na tejto starej rytine jedinečný dôkaz o existencii Wikipédie už v dávnej minulosti:))

Nie každému sa hneď podarí obstojná, všeobecne akceptovaná formulácia, občas si nejaký anonym zažartuje (jeho žartík je našimi ostražitými správcami obratom ruky zmazaný), ale tiež diskusné a iné stránky obsahujú riadky, ktoré by nemali upadnúť do zabudnutia. Veľa cudzojazyčných Wikipédií uchováva takéto mentálne plody našich šedivých buniek pre budúce generácie ako dôkaz toho, aká ťažká je myšlienková cesta tvorcov, ktorou každý z nás wikipediánov musí prejsť. Preto chce aj slovenská Wikipédia dokumentovať nezmysly a duchaplné úlety, ktoré sa na tomto serveri objavili a zachrániť ich z hlbín skrytých análov.

Prosím uvádzajte pri nových záznamoch dátum, kedy boli pridané; ak neboli pôvodné stránky zmazané, ale upravované a zostali prístupné v histórii, uvádzajte na ne odkaz, ale radšej nie priamo v názve sekcie.

Ak si chcete prečítať diskusiu okolo zmazaných článkov, prípadne ďalšie podrobnosti o nich navštívte Archív stránok na zmazanie.


Pieseň starého námorníka[upraviť | upraviť zdroj]

Anjela kliatba sirôt vie do pekiel uvrhnúť, no v mŕtvych očiach horší je a krutejší súd! Sedem dní nocí trpel som a nechcela ma smrť. Textár IP 212.81.20.153

Diskusia s redaktorom:Saskardin[upraviť | upraviť zdroj]

Verzia z: 20:48, 5. február 2014; 101.66.251.72 ... „Je nádhernej večer tak začínám psát a víno mi dodalo sil. Bůh mi byl svědkem, když měl jsem Tě rád. To tenkrát snad ještě byl.“. Daniel Landa, Pozdrav z fronty :O

Boha, aky experiment? dpc, mi snad chces povedat, ze solarny panel nie je hrejive slovo? Alebo ze nekasleme do kosika? Alebo do vzduchu? Pritom aj ty kasles do vzduchu. Zbytocne sme teraz chory od teba.

Diskusia s redaktorom:Viliam Furík[upraviť | upraviť zdroj]

Verzia z: 18:01, 10. február 2014; Viliam Furík ... „Řešení problému mi nikdy moc nešlo. Ne bez nože a několika rolí plastické fólie“. Dexter Morgan ;)

Otázka: Ahoj, môžem vedieť, podľa akého zdroja si zmenil popis maskota ZOH? Podľa mne dostupných zdrojov (napr. oficiálna stránka ZOH venovaná maskotom tu ide o zajačicu, nie zajaca.

Odpoveď: Preto že viem že v RUSKEJ rozprávke Hу, погоди! (no počkaj) je ZAJAC a nie zajačica!

Martin Škrtel[upraviť | upraviť zdroj]

Verzia: 13:24, 24. február 2014; 147.232.197.77 ... Strašný zlozvyk, tohle potřásání rukama - na západě už od toho dávno upustili... pak se nesmíme divit, že je tu tolik chřipky! Vesničko má středisková, námestník ;)

V roku 2014 vyjadril náklonnosť k Róbertovi Ficovi.

Diskusia s redaktorom:Teslaton[upraviť | upraviť zdroj]

Verzia z: 18:41, 25. február 2014; LilySlovak

.....v ramci krestanskeho odpustania davam ti sancu.....mam z tej Vysokej skoly diplom a nenecham zakernych ludi znevazovat dobre meno VS na ktorej som vystudovala a znizovat cenu mojho vzdelania a mojho diplomu neprajnikom.....ocenim ked zmenis svoj postoj a dufam, ze to nebude musiet Vysoka skola riesit oficialne dopisovanim si s riaditelstvom wikipedie.....

Diskusia s redaktorom:Saskardin[upraviť | upraviť zdroj]

Verzia z: 17:57, 2. apríl 2014 Jacob Logan ... „Udělám mu nabídku, kterou nelze odmítnout.“ Vito Corleone, Krstný otec 8)

A prosím Saskardina, aby sa vyjadril - tu a potom aj na mojej diskusnej stránke, kde budeme následne preberať celý koniflikt. A ja so Saskardinom budeme dohliadať na to, aby bol dosiahnutý kompromis. --Jacob Logan (diskusia) 15:57, 2. apríl 2014 (UTC)


Změna pravidel[upraviť | upraviť zdroj]

Verzia z: 22:35, 2. apríl 2014 89.177.29.90 ... Unmark pig.svg Unmark pig.svg Unmark pig.svg Unmark pig.svg Unmark pig.svg Unmark pig.svg Unmark pig.svg

Navrhuju změnit pravidla Wikipedie. A to tak aby se mohla psát pravda o lidech (např. že jsou to kreténi, debilové atd.), jak může Wikipedie být nezaujatá, když nemůžu ani napsat že Typltová je svině nebo Václav Klaus zloděj a pičus. Chci aby ve Wikipedii byla pravda, pravda o těchto lidech, kterým jinak než sprostě říkat nedá.--89.177.29.90 20:35, 2. apríl 2014 (UTC)

Wikipédia:Hlasovania[upraviť | upraviť zdroj]

Verzia z: 18. apríl 2014 11:47 Jacob Logan ... Ja asi požiadam o pravidlo, že Wikipédia musí mať veľa užitočných a dlhých článkov a FILIT z nich nerozoznáme

Na žiadosť zakladám toto hlasovanie o prijatí nového pravidla o obsahu filmov: Obsah filmu by mal byť obsiahly.