Šablóna:Informácia o súbore

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Popis

Obrázku chýba popis.

Zdroj

Tento obrázok nemá známe informácie o pôvode. Tieto informácie musia byť uvedené, aby mohli byť ostatnými overené autorské práva.
Pokiaľ nebudú požadované informácie uvedené spolu s ich zdrojom, obrázok bude zmazaný

Dátum
Autor
Povolenie

Viď nižšie


Túto dokumentáciu [upraviť] [história] [obnoviť]
Dokumentácia Dokumentácia

Použitie

Popis
Popis obsahu, (historické) pozadie a v prípade vedeckých údajov krátku vedeckú analýzu obrázku, videa, hudobného alebo iného typu mediálneho súboru.
Zdroj
Webová stránka (s linkom na stranu obsahujúcim tento súbor a priamym linkom k súboru), katalógové číslo, meno inštitúcie, knihy atď. V prípade vlasného obrázku vložte napr. "obrázok urobený [meno] použitím…"
Dátum
Dátum uvoľnenia alebo dátum vytvorenia.
Autor
Autor (i) súboru. Ak autor nie je známy, tak uveďte meno inštitúcie, ktorá súbor uvoľnila.
Povolenie
Krátky oznam o povolení držiteľa autorského diela v prípade individuálneho povolenia, resp. v prípade všeobecného povolenia (napr. US Public Domain alebo free content licenses) krátky link na právny disclaimer alebo podobne. Ak ste Vy držiteľom práva, uveďte krátku poznámku napr. "Uvoľnené pre public domain [meno]" Poznámka: Stále je potrebné súbor označkovať vhodnou šablónou!
Iné verzie tohto súboru
Ak existuje v rámci Wikipédie iná verzia tohoto súboru, napr. čierno-biela verzia farebného obrázku atď., nalinkujte tento súbor pomocou wikilinky tu.



Ak máte otázku k tejto šablóne, alebo potrebujete jej rozšírenie a neviete ho správne naformátovať, pýtajte sa v diskusii k šablóne. Pokiaľ je potrebné šablónu urgentne opraviť, obráťte sa na technickú podporu. Na testovanie šablóny môžete vytvoriť testy šablóny.