Šablóna:PotvrdenieOTRS

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie

Copyright

Tento článok alebo obrázok bol sčasti alebo úplne odvodený zo zdroja {{{zdroj}}}. Povolenie uverejniť tento materiál pod licenciou GFDL odoslané držiteľom autorských práv bolo doručené do systému VRTS spravovaného PR oddelením Wikimedia pod číslom {{{otrs}}}.

Táto šablóna by nemala byť používaná na vyhlásenie autora o vlastníctve, ale iba v prípade jasného potvrdenia o uverejnení pod danou licenciou odoslaného na e-mailovú adresu permissions-skwikimedia.org.

Túto šablónu nepoužívajte, použite Šablóna:OTRS dual, ale v článkoch ju nenahradzujte!

Použitie šablóny: zdroj je zdroj článku alebo obrázka (URL, eventuálne iný). vrts je číslo tiketu v systéme VRTS, v ktorom bolo potvrdenie doručené. licencia je nepovinný parameter (východisková hodnota je GFDL) a používa sa napr. pri obrázkoch uvoľnených pod public domain.

Šablóna plní kategóriu Kategória:Wikipédia:Články s potvrdenou licenciou. Ak nechcete aby šablóna priradila článok do tejto kategórie (napr. ked ju vkladate do diskusie) vložte ju s parametrom "category=" napr.: {{PotvrdenieOTRS|zdroj=obrázky XY|otrs=dddd|category=}}


Kedy použiť túto šablónu: Ak chcete od niekoho vypýtať povolenie na použitie jeho diela, musíte ho požiadať, aby licencoval dielo pod slobodnou licenciou. Pozri zoznam prípustných licencií na Commons:Licencovanie a na Commons:Šablóny emailov "šablónu" povolenia, ktorú pošlete so žiadosťou a autor vám ju pošle naspäť ("Len na Wikipédii" nie je slobodná licencia). Prepošlite relevantný email na permissions-skwikimedia.org. Potom použite túto šablónu na stránke diela, na ktoré sa vzťahuje.