Šablóna:Pracuje sa

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Prejsť na: navigácia, hľadanie


Túto dokumentáciu [upraviť] [história] [obnoviť]
Dokumentácia Dokumentácia

Šablóna údržby. Táto šablóna sa používa v článkoch, na ktorých mienite pracovať a neželáte si, aby ich niekto počas vašej práce upravoval. Používa sa však len v krátkom časovom horizonte (maximálne 7 dní). Na začiatok článku vložte šablónu, uveďte Pracuje sa do zhrnutia úprav a bezodkladne článok uložte, inak nebude šablóna viditeľná. Keď úpravy na článku dokončíte, nezabudnite ju z článku vymazať. Po uplynutí 7 dní od vloženia môže byť šablóna z článku odstránená. Pokiaľ plánujete prácu na článku v dlhšom časovom horizonte, použite radšej šablónu {{Pracuje sa2}}.

Prosím, používajte často ZOBRAZIŤ NÁHĽAD namiesto neustáleho ukladania. Uložte až výrazné zmeny v rozpracovanom článku a pravdivo vyplňte zhrnutie úprav.

Použitie

{{Pracuje sa}}

Šablóna má voliteľný parameter na uvedenie poznámky, kedy bude článok dokončený alebo iný doplňujúci údaj v tvare.

{{Pracuje sa| Komentár, dátum dokončenia}}

Pozri aj

  • {{Pracuje sa2}} pre rozpracovaný článok, na ktorom môžu pracovať aj iní redaktoriAk máte otázku k tejto šablóne, alebo potrebujete jej rozšírenie a neviete ho správne naformátovať, pýtajte sa v diskusii k šablóne. Pokiaľ je potrebné šablónu urgentne opraviť, obráťte sa na technickú podporu. Na testovanie šablóny môžete vytvoriť testy šablóny.