Wikipédia:Najlepšie články (kandidáti)/Hermetizmus: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(komentár)
: System Referencie / Poznamky vysvetlujem hore. Je to zabehany system na Wikipedii a aj v odbornych publikaciach. Referencie sa daju nahradit slovom Literatura, ale ten pouzivam niekedy pre sirsiu literaturu, s ktorou sa v poznamkach priamo neoperuje. Odstavec Zdroje mi bol autoritou vyslovne nadpisany, tak odvtedy tymto sposobom pisem odkaz na cuzojazycny wiki zdroj. --[[Redaktor:14nu5|14nu5]] 23:36, 25. december 2008 (UTC)
Teraz som pozeral na nemecký článok a sú tam ešte viaceré informácie, ktoré na slovenskom článku niesú spomenuté. Nato aby bol článok perfektný by bolo potrebné porovnať viaceré zdroje napríklad českú wiki / nemeckú wiki / francúzku wiki a pridať ešte zopár obrázkov (porovnaj napríklad s perfektným článkom [[slnko]]) ale spoločnými silami raz z toho hermetizmu či hermetiky bude perfektný článok{{ja|Rudko}} 02:19, 26. december 2008 (UTC)
: Cesku verziu som porovnaval, nic tam dokopy nie je. Francuzsky neviem a moja nemcina na nemecky text o filozofii je nedostatocna. Aj tak je tam toho menej ako v slovenskej. Jedine, co by stalo za pozastavenie, je odstavec moderna funkcia. Pre vyznamnych hermetikov je v slovencine samostatne heslo. Zase prehustit heslo tiez nie je vyhra. --[[Redaktor:14nu5|14nu5]] 02:53, 26. december 2008 (UTC)
 
===== Zdržal sa =====
10 959

úprav

Navigačné menu