Diskusia s redaktorom:Lucivjansky: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
* Rozumieme čo znamená ak niekto prispieva do Wikipédie pod vlastným menom. Naše otázky typu "Čím je kvalitnejší redaktor ak budeš poznať jeho meno... ?" sme v skutočnosti nemysleli ako otázky, ale ako žart.
* Našu reakciu na jeho odchod "chlapské a korektné rozhodnutie !" sme v skutočnosti tiež mysleli inak: '''Laco Lucivjansky sa zaslúžil o slovenskú Wikipédiu'''. Všetci veríme že bude pokračovať "vo vysielaní" a nie preto, lebo "každá ruka je dobrá", ale preto, že špeciálne jeho ruka je dôležitá.--[[Redaktor:Joseliani|Joseliani]] 18:33, 18 marec 2006 (UTC)
 
Joseliani, akym pravom si dovolujes pisat v mene Bubamary co chcela a co nechcela doplnit? A akym pravom si trufas pisat v mnoznom cisle a mene "vsetkych" ? Bud prezentuj svoje nazory ako svoje alebo sa neschovavaj za neidentifikovatelne "my", hlavne ak s tebou ostatni nahodou nemusia vobec suhlasit. A pokial viem, otázka "Čím je kvalitnejší redaktor ak budeš poznať jeho meno... ?" nebola vobec tvoja otazka, ale pytal sa ju niekto iny a bola to plnohodnotna otazka, na ktoru dotycny nedostal odpoved. Akym pravom vydavas tuto otazku za svoju a akym pravom si trufas za nas ostatnych hodnotit ako sme to mysleli a ako nemysleli? Odkial vlastne beries vsetku tu drzost? S niektorymi bodmi, ktore si nacrtol, by som dokonca aj suhlasil, ale nie ked su formulovane takymto sposobom. [[Image:radioactive.png|15px]] [[User:Atomique|Atomique]] 18:48, 18 marec 2006 (UTC)
20 416

úprav

Navigačné menu