Tokio Hotel: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odobraných 9 bajtov ,  pred 6 rokmi
(preklep)
 
1. novembra 2007 Tokio Hotel vyhrali MTV EMA v kategórii Best InterAct a boli tiež nominovaný v kategórii najlepšia skupina. Počas večera zahrali svoj dosiaľ najväčší hit "Monsoon".
[[Súbor:Tokio Hotel live2.jpg|náhľad|Koncert Tokio Hotel v roku 2007|350x350px]]
Ich prvý americký singel mal jednoducho názov "Tokio Hotel" a obsahoval skladby "Scream" a "Ready Set Go" a bol k dostaniu exkluzívne v obchodoch Hot Topic Stores. Ich druhý singel "Scream America" bol vydaný 11. decembra 2007. Vo februári 2008 odštartovala kapela minitour v Amerike, obsahujúce päť koncertov. Štartovali v Kanade a končili v New Yorku. Po ich vystúpení na MuchMusic, počas koncertovania v Kanade, sa singel "Ready Set Go" dostal do MuchOnDemand Daily 10, kde zotrval týždeň. 8. apríla vyšiel v Kanade singel "Scream" a v Spojených štátoch napokon 6. mája.
 
=== Humanoid (2009 – 2012) ===
V auguste 2008 sa Tokio Hotel vydali na druhé turné po Severnej Amerike a vystúpili na Bamboozled festival v New Jersey. Ich video "Ready Set Go" bolo v tom istom roku nominované za najlepšie video na MTV Video Music Awards, kde tiež vyhrali cenu ako najlepší nováčikovia na scéne. V decembri 2008 vyšlo ich DVD s názvom ''Tokio Hotel – Caught on Camera. ''Obsahuje zábery z Tokio Hotel TV, zo zákulisia koncertov, ktoré sa nachádzali na disku s názvom "História – to najlepšie z Tokio Hotel TV" a druhý disk niesol názov "Budúcnosť – cesta k novému albumu", kde je kapela zachytená pri propagácii svojho pripravovaného CD-čka.
[[Súbor:Bill Kaulitz 2010 Hallenstadion Zürich.jpg|náhľad|Bill na koncerte v Zürichu|left|333x333px]]
2. októbra 2009 vyšlo v Nemecku tretie štúdiové CD s názvom Humanoid a 6. októbra v Amerike. Album vyšiel po celom svete v dvoch jazykoch – angličtine a nemčine. Dňa 10. augusta oznámili na stanici MTV, že prvý singel sa bude volať "Automatisch" po anglicky "Automatic". Videoklip s nemeckou verziou skladby vyšiel 20. augusta 2009 a s anglickou verziou napokon 3. septembra.
 
V roku 2013 sa dvojičky stali súčasťou poroty šou Nemecko hľadá Superstar.
 
=== ŠtvrtýKings štúdiovýof albumSuburbia (2013 – súčasnosť) ===
Po dlhom tichu zo strany kapely sa prostredníctvom "BTK app" Tom vyjadril, že nový album bude vydaný v roku 2013. Na MTV's Musical March Madness 2013 Tournament sľúbili, že nový album vyjde, ak znova vyhrajú. Kapela napokon nevyhrala, no podarilo sa im zhromaždiť značné množstvo podpory zo strany fanúšikov. A opäť oznámili vydanie singla na 27. októbra 2013, no ani skladba, ani CD napokon v tom čase svetlo sveta neuzreli. 22. januára 2014 producent kapely Peter Hoffmann oznámil, že album je hotový a v súčasnosti sa kapela zaoberá výberom zoznamu skladieb. Uviedol, že dátum vydania stanovený nemajú, no album vyjde určite v roku 2014.
 
Anonymný používateľ

Navigačné menu