Tokio Hotel: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Pridaných 1 334 bajtov ,  pred 7 rokmi
*Iná práca
(*Iná práca)
 
Krátko po skončení Welcome To the Humanoid City Tour sa Bill a Tom presťahovali do [[Los Angeles]], kde žijú dodnes. 18. mája 2012 [[Far East Movement]] vydali album obsahujúci skladbu "If I Die Tomorrow" feat. Bill Kaulitz.
 
V roku 2013 sa dvojičky stali súčasťou poroty šou Nemecko hľadá Superstar.
 
=== Kings of Suburbia (2013 – súčasnosť) ===
 
12. 9. 2014 mala na youtube kanály kapely premiéru prvá skladba z nového albumu spolu s videoklipom s názvom "Run, Run, Run".
 
== Iná práca ==
19. januára 2010 Bill spolupracoval s dvojčatami Deanom a Danom Catenovými, návrhármi značky DSquared a v Miláne pre nich predvádzal na móle. Okrem toho dvakrát vystúpil na módnej šou "Pánska jeseň / zima 2010" a skladbami "Scream" a "Screamin" otvoril a uzavrel program.
 
Automobilová spoločnosť Audi si najala Billa a Toma do svojej kampane v roku 2010, na prilákanie pozornosti mladých. Obaja sa objavili v reklame a v rámci Tokio Hotel TV urobili testovaciu jazdu modelu A1.
 
4. augusta 2010 podpísal Tom kontrakt so značkou Reebok a stal sa modelom tenisiek. Sám sa priznal, že je na obuvi priam závislý. "Doma som si vytvoril malý priestor, čosi ako skladisko," vyjadril sa na margo svojej obuvi.
 
Bill a Tom špeciálne pre fanúšikov vydali aplikáciu s názvom "BTK Twins". Aplikácia pre Android vyšla 19. decembra 2011 a pre iOS 16. januára 2012. Vytvorili ju preto, aby mohli zostať v kontakte so svojimi fanúšikmi aj v čase, v ktorom sa vytratili zo scény. Na aplikáciu Bill a Tom prispievali fotografiami, rôznymi statusmi a fanúšikovia im mohli zanechávať správy, na ktoré im aj často odpovedali. V novembri 2013 bola aplikácia z Android aj iOS odstránená, kvôli blížiacemu sa vydaniu nového albumu.
 
V 10. sezóne nemeckej superstar Bill a Tom zasadli na porotcovské kreslá. Program sa vysielal od 5. januára do 11. mája 2013
== Diskografia ==
=== Albumy ===
Anonymný používateľ

Navigačné menu