Diskusia s redaktorom:Pavexim: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Ahoj. Pridávam tam tie zátvorky len kvôli tomu, že si môžu ľudia kliknúť potom na ten link ak sú tam tie zátvorky
:Netreba ich tam, každý pochopí, že ten gól alebo asistenciu dal niekto, kto bodoval predtým robím to tak 4 roky a nikto sa ešte nesťažoval. --[[Redaktor:Pavexim|Pavexim]] 19:36, 7. máj 2016 (UTC)
::Na margo „''...robím to tak 4 roky...''“, pripomínam prvý edit <u>24. jún 2014</u> [https://sk.wikipedia.org/w/index.php?title=%C5%A0peci%C3%A1lne:Pr%C3%ADspevky/Pavexim&dir=prev&target=Pavexim], čiže ani nie dva roky, ak je teda reč o príspevkoch ako registrovaného užívateľa. --[[Redaktor:BT|'''<font face= "Comic Sans MS" color="#0000FF">B</font><font face= "Comic Sans MS" color="#FF0000">T</font>''']][[Diskusia s redaktorom:BT|<span style='color:#66CD00'>✉</span>]] 12:49, 8. máj 2016 (UTC)
 
Ok v pohode ja som tu začal prispievať len minulý týždeň ale podľa mňa to lepšie vyzerá, keď je to ako odkaz a nie len napísané ale nehádam sa. Inak som sa ťa chcel spýtať, ty robíš len úpravy na stránkach alebo robíš na stránkach aj nejaké nové veci(novinky).
:Robím len na stránkach o športe..buď ich upravujem alebo vytváram...ale len o hokeji, niekedy keď mám čas a nudím sa tak vytvorím nejakého hráča a píšem tam, čo viem ...hokej sledujem od malička tak preto :) --[[Redaktor:Pavexim|Pavexim]] 14:04, 8. máj 2016 (UTC)
18 675

úprav

Navigačné menu