Wikipédia:Diskusná stránka: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
→‎Diskusné stránky redaktorov: doplnené na základe diskusie
d (Verzia používateľa 162.212.13.25 (diskusia) bola vrátená, bola obnovená verzia od YiFeiBot)
(→‎Diskusné stránky redaktorov: doplnené na základe diskusie)
Tieto diskusné stránky môžu byť občas využívané na osobnú komunikáciu medzi používateľmi, ale treba si uvedomiť, že tieto stránky sú verejné. Ak chcete komunikovať súkromne, použite e-mail (pozri [[Wikipédia:E-maily používateľom]]).
 
Ak chcete niečo napísať do diskusnej stránky niektorého redaktora, kliknite na odkaz ''diskusia'' pri prezeraní osobnej stránky redaktora (na stránku sa dostanete kliknutím na jeho meno). Na [[Špeciálne:Recentchanges|stránke posledných zmien]] a v [[Špeciálne:Watchlist|zozname vašich sledovaných stránok]] sa môžete dostať na diskusnú stránku redaktora jednoduchým kliknutím na odkaz (Diskusia) za menom redaktora alebo [[IPAdresa adresaIP|IP adresou]].
 
Diskusné stránky redaktorov sa nemažú! Diskusné stránky redaktorov sú považované za priestor, kde sa do diskusných tém môže zapájať ktokoľvek a z toho dôvodu nie je dovolené meniť diskusné príspevky diskutujúcich mazaním. Diskusnú stránku však môžete archivovať založením tzv. archívnej diskusnej stránky a následný odkaz na ňu vložiť na záhlavie diskusnej stránky, tak aby odkaz bol dostupný všetkým. Pozor však na prebiehajúce a nedoriešené diskusné témy, takéto diskusné príspevky nesmú byť archivované až pokým sa diskusná téma neuzavrie. Ak sa aj takáto diskusia uzavrie, na diskusnej stránke musia vždy zostať diskusné príspevky za posledné 2 mesiace.
 
== Štandardy a konvencie v diskusiách ==
18 675

úprav

Navigačné menu