Diskusia s redaktorom:Marek Jakubov: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
d
uprava textu
d (uprava textu)
:# [https://slovnik.juls.savba.sk/ Juls Savba] je odkaz na viacero slovníkov. To že slovo záhoráčtina je v nejakom slovníku, neznamená, že je to akademicky správny názov článku.
:#Články bez zdroja boli akceptované v minulosti, odhadujem tak pred rokom 2015. Dnes sa na Slovenskej wikipédii snažíme držať vyššie štandardy tvorby nových článkov.--[[Redaktor:Pelex|Pelex]] ([[Diskusia s redaktorom:Pelex|diskusia]]) 21:03, 11. august 2019 (UTC)
:Ad.1, Lenže v zásadách máte: Článok musí obsahovať aspoň 2 netriviálne (najednoduché) zdroje, nie že: aspoň 2 netriviálne, akademické zdroje. Ad.2, všade je volané naše (Záhorácke) nárečie Záhoráčtina, v článkoch, aj u všetkých ľudí. Skúste nájsť článok, kde tomu tak nie je a prosím dajte mi naň link. V zdrojoch, ktoré som doplnil je napísané ''Nárečie regiónu sa nazýva Záhoráčtina''.Ad.3, Šablónu bez zdroja som nevymazal len tak. Článok som upravil, aj som doplnil 3 netriviálne zdroje. Ďakujem za pochopenie.--[[Redaktor:Marek Jakubov|Marek Jakubov]] ([[Diskusia s redaktorom:Marek Jakubov|diskusia]]) 22:19, 11. august 2019 (UTC)
943

úprav

Navigačné menu