Diskusia s redaktorom:Wizzard: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Značka: prvá úprava redaktora
Značky: úprava z mobilu úprava z mobilného webu
Pokračování [[:cs:Wikipedie:Editaton/Prachatice|Editatonu z jara 2019]]. [[:cs:Wikipedie:Editaton/Prachatice 2/Podklady|Námětem]] jsou především historie a památky partnerského města slovenského [[Zvolen]]a Prachatic a Zlaté stezky. Tentokrát jde o akci mezinárodní, kterou podporují a spolufinancují WM ČR, WM AT a WM DE. Více informací na [[:cs:Wikipedie:Editaton/Prachatice 2]]
Budeme se těšit, pěkný den.--[[Redaktor:Elektracentrum|Elektracentrum]] ([[Diskusia s redaktorom:Elektracentrum|diskusia]]) 10:11, 21. september 2019 (UTC)
 
== Prečo ste zmazal hypotezu vonkajsieho vplivu? na vesmír s fraktalnymi vlastnostami? ==
 
viete co ke hypoteza? :Hypotéza (z gréc. hypo - pod, nižšie, znížený + thesis - tvrdenie) je druh domnienky; je to veta, tvrdenie, ktoré vedci formulujú vtedy, keď na danom stupni poznania nevedia vysvetliť určité skupiny javov alebo udalostí a hypotéza sa ich pokúša vysvetliť. Hypotéza je tvrdenie alebo systém tvrdení, o ktorom/ktorých v čase jeho/ich formulovania nemožno rozhodnúť, či je pravdivé alebo nepravdivé. Tvorenie vedeckých hypotéz nie je náhodný akt. Poznávanie stavia pred vedcov potrebu tvoriť vždy nové hypotézy. Overovanie hypotéz sa nazýva testovanie hypotéz. hypotezu ktoru ste zmazal som mal dnes v plane upravovat a odstranit chyby + doplnit info. zrusil ste informaciu ktora mala encyklopedicku hodnotu a mohla ponuknut priestor na vysvetlenie temnej hmoty. hypoteza nemusí byt na 100% pravdiva aby bola prinosom vid. hypotezu eteru v ovzdusi ktora donitila einsteina ju vyvratit a vznikla tak teoria relativity. prosim zruste zmazanie a nechajte ma na tom pracovat. moznoze tato hypoteza zo slovenska bude mat v buducnosti dopad na vnimanie vesmíru. [[Redaktor:Michal Mesko SVK|Michal Mesko SVK]] ([[Diskusia s redaktorom:Michal Mesko SVK|diskusia]]) 08:59, 11. október 2019 (UTC)

Navigačné menu