Wikipédia:Kaviareň/Návrhy: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
d
: Tá podoba vyzerá vcelku dobre. Mne by sa tiež podobne ako Exestosikovi pozdávalo čosi ako spojenie francúzskeho a českého modelu - t.j. oddeliť udalosti a úmrtia (t.j. tak ako to aj je) a vlajky pri udalostiach. Ako návštevníkovi Wiki by sa mi páčilo, že by som hneď aj bez čítania z vlajky zistil, čo sa uskutočnilo na Slovensku a čo v Džibutsku, teda, či sa stalo niečo, čo ma môže potenciálne zaujímať. I keď asi nie každému by sa asi vlajky pozdávali...Možno by som ešte navrhol † k veku úmrtia, i keď ide len o drobnosť, a uznávam, že by to mohlo pohltiť moc miesta.--[[Redaktor:ScholastikosSVK|ScholastikosSVK]] ([[Diskusia s redaktorom:ScholastikosSVK|diskusia]]) 06:29, 18. júl 2020 (UTC)
:: V nástrele nie sú referencie, má to tak zostať?--[[Redaktor:Nelliette|Nelliette]] ([[Diskusia s redaktorom:Nelliette|diskusia]]) 16:14, 18. júl 2020 (UTC)
:::{{Re|Nelliette}} podľa mňa sa referencie na hlavnú stránku nehodia a pri takýchto stručných vetách by to bolo kontraproduktívne. Ako sa písalo vyššie, podľa by mňa by bolo vhodnejšie ich tam dať len pre internú kontrolu vo forme komentárov (aby ostatní redaktori vedeli skontrolovať dané informácie)... vo forme v akej je to napr. na politickom portáli by to bolo podľa mňa nevhodné.
:::Ešte by som chcel dodať, že podľa mňa by dátum mal byť písaný na začiatku, takto na konci v zátvorke to vyzerá zvláštne a možno aj zbytočne. Ale tak to sú zatiaľ detaily, ktoré ešte môžeme doladiť. Ako celok to vyzerá OK. --[[Redaktor:Exestosik|Exestosik]] ([[Diskusia s redaktorom:Exestosik|diskusia]]) 16:39, 18. júl 2020 (UTC)
 
== Zaviesť povinnosť, aby pred zmazaním článku, ten kto chce článok zmazať, informoval autora aby si chyby odstránil ==

Navigačné menu