Diskusia s redaktorom:Wizzard: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Pridaných 480 bajtov ,  pred 3 mesiacmi
:Ahoj, články sú také, ako zdrojové údaje, väčšina z nich má v lexikóne uvedené len názov (mám fakt citovať aj ten, keď je zrejmé, že je to zo starej mapy alebo z lexikónu?) a pôvod pomenovania. Súradnice nie je problém pridať, ale hľadám najprv nejakú starú mapu, aby to bolo vidno, náhodou nevieš, kde by som našiel nejakú slobodnú mapu Petržalky z roku 1973? Dosť by to pomohlo. Infobox, môže byť aj ten, veď času je teraz dosť, ale boli by tam zase len tie isté údaje ako v článku, veď uvidím, môžem časom pridať aj to. --[[Redaktor:Wizzard|Wizzard]] ([[Diskusia s redaktorom:Wizzard|diskusia]]) 07:26, 5. marec 2021 (UTC)
::Pôvod názvu by mal byť tiež citovaný. Mapa nemusí byť slobodná, aby sa z nej dalo čítať a použiť ju ako zdroj. V tomto veľmi neporadím. Času dosť, to je jasné, ale nebolo by lepšie písať menej článkov, ale hneď hotových? Infobox je ako šablóna k dispozíí tak prečo ho nepoužiť hneď? Opakovanie údajov z článku v infoboxe je samozrejmosť, na to tie infoboxy sú (pokiaľ ich teda nemáme ešte prepojené s Wikidátami). Za mňa sú takto nekompletné články kandidáti na {{tl|Na úpravu}}, alebo dokonca aj na urgent. Drž sa!--[[Redaktor:Jetam2|Jetam2]] ([[Diskusia s redaktorom:Jetam2|diskusia]]) 09:18, 5. marec 2021 (UTC)
:::Pre mňa tie články hotové sú, lebo nič viac o tých uliciach momentálne neviem a pravdupovediac som aj čakal, kým niekto nepríde s podobným komentárom, ktorý zase len znechutí od ďalšej práce. Dávam si na tom veľmi záležať a píšem naozaj veľmi málo článkov, robím to veľmi pomaly a dôkladne, všade uvádzam zdroje a budem v tom pokračoať. --[[Redaktor:Wizzard|Wizzard]] ([[Diskusia s redaktorom:Wizzard|diskusia]]) 09:48, 5. marec 2021 (UTC)
113 163

úprav

Navigačné menu