Wikipédia:Kaviareň/Novinky: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Pridaných 1 319 bajtov ,  pred 4 mesiacmi
Značka: vulgarizmy; slang
Značka: doručenie hromadnej správy
 
Ahojte! Na [[:meta:Wikimedia_Foundation_elections/2021/Results|tejto adrese]] sú k dispozícii výsledky volieb do Správnej rady WMF.--[[Redaktor:Jetam2|Jetam2]] ([[Diskusia s redaktorom:Jetam2|diskusia]]) 19:55, 7. september 2021 (UTC)
 
== Výsledky najkompetitívnejších volieb do Správnej rady Nadácie Wikimedia ==
 
<section begin="announcement-content"/>
[[File:Wikimedia-logo black.svg|100px|center]]
 
Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili volieb do Správnej rady 2021. Volebný výbor skontroloval hlasy volieb do Správnej rady Nadácie Wikimedia, usporiadanej za účelom vybratia štyroch nových správcov. Rekordných 6 873 ľudí, naprieč 214 projektami, odovzdalo svoje platné hlasy. Najväčšiu podporu získali nasledujúci štyria kandidáti:
 
# Rosie Stephenson-Goodknight
# Victoria Doronina
# Dariusz Jemielniak
# Lorenzo Losa
 
Títo kandidáti síce boli zvolení prostredníctvom komunitného hlasy, ale ešte nie sú vymenovaní do Správnej rady. Musia úspešne prejsť previerkou a splniť kvalifikačné požiadavky uvedené v stanovách. Správna rada stanovila predbežný dátum vymenovania nových správcov na koniec tohto mesiaca.
 
Prečítajte si [[m:Special:MyLanguage/Wikimedia_Foundation_elections/2021/2021-09-07/2021_Election_Results|celé oznámenie tu]].<section end="announcement-content"/>
 
01:09, 8. september 2021 (UTC)
<!-- Zprávu zaslal Uživatel:Xeno (WMF)@metawiki pomocí seznamu na https://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=Distribution_list/Global_message_delivery/sk&oldid=19495311 -->

Navigačné menu