Diskusia:VZDOR – strana práce

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Financovanie strany, kde je uvedená nejaká agentúra je vyslovená lož, práve držím v ruke faktúry za tých "10 darovaných bigboardov". Skor mam pocit, že tu nastupuje McCarthyzmus, kedy každý kto je proti NATO alebo proti kapitalizmu musí byt financovaný a podporovaný Rusmi. Týmto režim odvádza pozornost od toho, že tento boj je boj medzi triedami v každom národe a vysvetľuje ho po svojom - že nejaká cudzia mocnost chce expandovat a platí si od toho ludí. A práve tí, ktorí najviac vypisujú kým sme platení (pričom patríme medzi najchudobnejšie strany) práve tí ľudia sú z kadeakých "inštitútov pre..........". Tí ludia by mali ísť konečne do roboty a neobviňovať nás - pracujúcich --78.141.95.12 (diskusia) sa nepodpísal(a)

Každopádně tu máme svá pravidla, třeba WP:NPOV a bez řádných zdrojů sem podobné komentáře/pomluvy nepatří. A Wikipédia mimochodem není diskusní fórum. OJJ (diskusia) 17:35, 31. január 2016 (UTC)

Ved na to práve poukazujem, že zdroj ktorý to tvrdí, to nemá ničím podložené. To mi stačí, ak si založim nejakú stránku na ktorej len bezbreho tvrdím že niekto platí niekoho a može to ist s linkom na wikipediu? Opakujem, že faktury od tych billboardov mam tu pri sebe a boli riadne zaplatene. --78.141.95.12 (diskusia) sa nepodpísal(a)

Pokiaľ ide o spoľahlivý zdroj, má nárok byť citovaný. Na absolútnu pravdu si tá formulácia nárok nerobí, je to uvedené "Podľa XY, ...". Článok je aj tak momentálne čisté nekritické self-promo (vidno to napr. už z použitých zdrojov – minimum sekundárnych zdrojov, drvivá väčšina ref odkazuje na primárne zdroje – vlastný web, blogy sympatizantov, atď.), písané zainteresovanou osobou, s minimom nestranných/kritických informácií – konkrétne zrejme tamtou jedinou (ktorú ste sa samozrejme okažite po vložení pokúsili z textu potichu odstrániť). Je to súce na kompletnú prerábku. --Teslaton (diskusia) 18:16, 31. január 2016 (UTC)
+ [1]OJJ (diskusia) 18:17, 31. január 2016 (UTC)
Je úplne pochopiteľné a logické použitie primárneho zdroja ak sa jedná o program strany či priame aktivity strany. --178.41.216.1 (diskusia) sa nepodpísal(a)
Bez sekundárnych zdrojov nie je zrejmé, čo z tých traktátov je vôbec encyklopedicky významné, keďže encyklopedická významnosť je definovaná práve cez zmienky v sekundárnych zdrojoch. Toto nie je priestor pre copy&pastovanie každej ideologickej chobotiny, čo niekde niekoho napadla a dal to na svoj web alebo do blogu. --Teslaton (diskusia) 20:33, 31. január 2016 (UTC)
Wikipedia nesluzi ako nastroj na propagaciu vlastnej strany, nie je to miesto na copy-paste polovice textov zo stranky dotycnej strany a irelevantnych informacii, ktore nie su schopne byt strucne a vystizne. Nie si prvy, a nie si posledny, ktory to skusa a kludne sa mozes pozriet na historiu predchadzajucich tychto pokusov. PS: Youtube, Facebook, blog a pod nie su WP:RS. Ak chces spravit blog, nikto ti to zakazovat nebude, skus to ale na inej domene ako tato. EllsworthSK (diskusia) 17:54, 1. február 2016 (UTC)
A kopnem si este.
Financovanie strany, kde je uvedená nejaká agentúra je vyslovená lož
-to nie je na tebe alebo na mne aby som to posudil, vid WP:NOTTRUTH
Skor mam pocit, že tu nastupuje McCarthyzmus...
-WP:SOAP a WP:AGF
Týmto režim odvádza pozornost...
-Tvoj boj proti "rezimu" nikoho nezaujima a ak ho chces viest tak pis knihy, publikuj clanky, chod do ulic, to je jedno. Toto nie je tvoje bojisko.
Tí ludia by mali ísť konečne do roboty
-Teraz by som si mohol kopnut do toho, ze viem ze si nezamestnany, ale nespravim to. Osobne utoky na skupiny ludi s ktorymi nezdialas svoj nazor je za a, proti pravidlam wikipedia, za b, z ludskej stranky primitivne a nepatri do ziaden kultivovanej konverzacie. Hovori to koniec koncov najviac o tebe. Ale to moj problem nie je. Clanok nesplna ziadne standarty neutrality, relevantnosti, informovanosti a pod. Edit co som spravil bolo iba zosekanie najvacsich kusov zbytocnych info. Zvysok este treba trochu prepracovat. Ak chces pomoc pravidlami alebo s clankom, tak namiesto utokov na doslova vsetkych o tom aki su McCarthisti, ako nepracuju, aki su vsetci zli mozno mozes na diskusnej stranke poziadat o pomoc a skusit spolocne z toho nieco spravit. EllsworthSK (diskusia) 18:03, 1. február 2016 (UTC)