Diskusia k šablóne:Infobox hudobný nástroj

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Šablóna na dopracovanie[upraviť kód]

Vzhľadom k tomu že neviem vytvárať šablóny treba túto šablónu lepšie zfunkčniť ako je to na cs (v Krčme - technických som to už písal ale vzhľadom na nulovú odozvu som sa o to pokúsil sám).-


Trošku som túto šablónu upravila, prerobila som ju cez všeobecnú šablónu infobox. Dala som preč parameter "veľkosť obrázka", lebo mi tam robil nejakú šarapatu, no nevedela som nájsť chybu, inak som všetky parametre zachovala. Čo sa týka toho farebného rozlíšenia. Zatiaľ som dala preč možnosť voľby, pretože tam bola na výber len oranžová a modrá, no v článkoch to nebolo (podľa mňa) rozlišované podľa typu hud.nástroja (sa to dávalo všelijak). Dala som tam však zakomentovaný parameter {{{farba pozadia}}}, pre prípad, že sa niekto bude zaoberať farebným rozlíšením pre rôzne typy nástrojov (rozdelenie, na základe ktorého by sa to mohlo spraviť, je napr. na tejto stránke). Takže je to predpripravené. Ako základnú farbu som nechala oranžovú (jednu z tých, čo tam bola). --Amonet 15:44, 20. február 2011 (UTC)

Časť "V iných jazykoch"[upraviť kód]

  • Informácie v časti "V iných jazykoch" sú pre článok nadbytočné - rovnaké informácie sa dajú nájsť napr. pomocou interwiki-odkazov. Navrhujem príslušnú časť šablóny vymazať. Šablóna tak bude aj prehľadnejšia.