Diskusia k Wikipédii:Kaviareň

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Úprava chránenej stránky[upraviť kód]

Mohol by prosím niektorý správca archivovať starú informáciu o žiadosti o štipendium na Wikimániu 2010 (!) a odstrániť interwiki a aj odkomentovaný text o interwiki? --KuboF (diskusia) 15:02, 2. apríl 2013 (UTC)

Dík za upozornenie. --–Bubamara 19:49, 2. apríl 2013 (UTC)

Help for translate[upraviť kód]

Hello and sorry for writing in English. Can anyone help me translate a small article (2 paragraphs) from English to your language? Please, fell free to answer in my talk page in your wiki. Thanks! Xaris333 (diskusia) 02:23, 12. august 2014 (UTC)

Two important images by Magnum Welsh photographer Philip Jones Griffiths[upraviť kód]

Sorry for the English!
Calling all photographers! Two of Philip Jones Griffiths photos have been released on an open licence by the National Library of Wales' new Wikipedian in Residence User:Jason.nlw (Jason Evans), if you want to add them to the article. Enjoy! There will also be an Editathon (or 'edit-a-thon') in the National Library on Welsh photographers (including Philip Jones Griffiths). Please inform your community of these exciting developments! It would be good if someone will create an article on Phillips. Thanks! Llywelyn2000 (diskusia) 15:20, 2. marec 2015 (UTC)

Licencie[upraviť kód]

Prosím, kde sa môžem dozvedieť, či má Wikipédia povolenú licenciu na konkrétnu literatúru (napríklad nejaký slovník).

Teda či nejakú encyklopédiu môžem použiť a aj uviesť ako zdroj informácií.

--Romanpp (diskusia) 11:23, 2. marec 2018 (UTC)

Ak uvedieš zdroj v článku, použiť môžeš akýkoľvek hodnoverný zdroj.--Pe3kZA 11:27, 2. marec 2018 (UTC)

Stratený článok[upraviť kód]

Neviem koho mám o to požiadať - včera som niekoľko hodín pracoval cvične na článku "Ján Borodáč" a dnes to vôbec neviem nájsť - pomôže mi niekto? --Romanpp (diskusia) 13:24, 4. marec 2018 (UTC)

Tu je článok o Jánovi Borodáčovi, ale v histórii úprav sa nenachádzate. Ste si istý, že ste svoju úpravu uložili?--Bibliotekár (diskusia) 13:47, 4. marec 2018 (UTC)

Ďakujem za snahu, už som to našiel - zatiaľ sa učím s wiki pracovať - stránku som uložil vo wikislovníku (preto som ju nevedel nájsť), nikde som sa nedočítal (nebol som teda upozornený), že keď dám niečo hľadať vo wiki, tak sa to netýka wikislovníka a naopak. Pripadá mi to dosť hlúpe (vzhľadom na to, že sa nachádzame v internetovej encyklopédii).

Pravdu povediac, keď sem príde niekto nový, nemá to rozhodne ľahké. Nejaký rozumný register, obsah, návody, manuál, pomocník, ... No úprimne pripadá mi, že je v tom riadny chaos-neporiadok. Rozhodne teda zďaleka nie sú využité možnosti počítačového SW. Pripadám si tak trochu ako v klasickej papierovej registračke - len je takmer neobmedzene veľká a do jednotlivých kartičiek môže zapisovať skutočne každý.--Romanpp (diskusia) 15:52, 5. marec 2018 (UTC)

Názvy tokov[upraviť kód]

presunuté do Wikipédia:Krčma/Rôzne#Názvy tokov --Teslaton (diskusia) 16:05, 19. august 2019 (UTC)

Stratený článok - odpoveď[upraviť kód]

Aj mne sa to stalo:

Ukladanie nedokončených článkov''' Dobrý deň, Pracoval som na článku a na druhý deň som chcel pokračovať. No neuložilo sa mi to a tak som musel písať odznova. Máte niekto návod ako uložiť rozrobené články? Ďakujem.

Toto som napísal pre pár minútami.

Redaktor Cobroney cobroney05@gmail.com