Diskusia s redaktorkou:Miška020

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Tuvalu[upraviť zdroj]

Ahoj, predpokladám, že si dostala v škole úlohu zapracovať na článku z geografie. Je pravda, že mnohé články o štátoch, sú v podstate len výhonky, ale takto to nemôže byť. Jednak tomu chýba zdroj, či referencie. Štýlovo to pripomína skôr baedeker ako encyklopédiu. Pozri si nejaké články o štátoch a skús to najprv na svojom pieskovisku (nájdeš ho vľavo úplne hore). Ak chceš poradiť, ozvi sa. Veľa zdaru. --Lalina (diskusia) 21:42, 20. apríl 2013 (UTC):

Dobrý večer, ďakujem za rady,je pravda, že Tuvalu upravujem ako domácu úlohu,vôbec sa tu neviem orientovať, kedže týmto pracujem prvý krát a pomoc by sa mi zišla. S pozdravom MT.
Pozri sa na túto stránku, dole je aj kontakt na koordinátora Peka. Ak by Ti to nestačilo, napíš, čo konkrétne potrebuješ. --Lalina (diskusia) 22:12, 20. apríl 2013 (UTC) P.S. V diskusii sa podpisuj kliknutím na ceruzku (tzv. panel nástrojov nad oknom na úpravu) → Vector toolbar with signature button.png
Zdravím, som koordinátor školských zadaní pre wikipédiu a bol by som veľmi rád, keby si sa skontaktovala s prof. Tolmáčim (ja som mu už písal email, no zatiaľ neodpovedal), nech to nejako skoordinujeme, nakoľko je chvályhodné, že tu pribúdajú články (resp. že sa doplňujú informácie), ale okrem informácií sú dôležité aj iné veci, ktoré však tieto zadania postrádajú (niečo už spomenula kolegyňa vyššie), preto sú vaše príspevky vracané späť. Ak sa náhodou nejedná o vyššie spomínaného učiteľa, aj tak sa s ním potrebujem spojiť s rovnakých dôvodov. Základné princípy, ktorými sa riadi wikipédia som napísal sem, akým štýlom písať nájdeš medzi týmito článkami a ako upravovať stránky do nejakej formy zasa tu. Aj tak ti odporúčam ,najskôr kontaktovať tvojho zadávateľa a skúšať si tvorbu na pieskovisku (tam tvoje pokusy a omyly nebudú nikomu vadiť). --peko (diskusia) 22:32, 20. apríl 2013 (UTC)

Ahojte ,ano jedná sa o predmet s p.prof. Tomláčim. Ďakujem za rady veľmi pekne ,naozaj s tymto pracujem prvý krát a snáď som Vás tým moc nezaťažila . --193.110.186.117 16:17, 22. apríl 2013 (UTC)