Diskusia s redaktorom:87.197.60.9

  z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
    School ip.svg   
  Túto IP adresu, 87.197.60.9, má registrovanú ZŠ Mierové námestie 10 Šintava, a zdieľa ju väčší počet používateľov.
  Správy zanechané na tejto stránke preto môžu obdržať aj iní používatelia rovnakej adresy, pre ktorých neboli pôvodne určené.
  V prípade vandalizmu páchaného z tejto adresy budú správcovia toto nevhodné správanie hlásiť zodpovedným osobám uvedenej inštitúcie.
  Komentárom, ktoré nie sú určené vám, sa môžete vyhnúť tak, že si založíte vlastný účet.


  Stop hand nuvola orange.svg Upozornenie
  Opakovane sme zistili, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne sme ho opätovne odstránili. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, pieskovisko a riaď sa na ňom uvedenými pokynmi, pretože pokusy v článkoch zvyčajne rýchlo mažeme. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri stránku Vitajte vo Wikipédii. V prípade opakovaného porušovania integrity encyklopédie Ti zablokujeme redaktorský prístup do Wikipédie! Ďakujeme za pochopenie.

  --Pe3kZA (diskusia) 11:16, 28. január 2013 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Stop hand nuvola green.svg Oznam
  Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

  Vasiľ (diskusia) 08:28, 21. apríl 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Stop hand nuvola black.svg Oznam!
  Tvoj redaktorský prístup k Wikipédii bol dočasne zablokovaný z dôvodu poškodzovania integrity encyklopédie, ktorý nazývame vandalizmus. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, pieskovisko, pretože pokusy v článkoch zvyčajne rýchlo mažeme. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

  --Teslaton (diskusia) 10:42, 21. apríl 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]