Diskusia s redaktorom:95.102.151.73

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Nuvola apps ktip.png Tip!
Nuvola apps kdmconfig.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Chceme Ťa poprosiť, aby si neprispieval anonymne, ale zaregistroval sa ako jeden z redaktorov. Uľahčí to Tebe aj nám vzájomnú komunikáciu a spoluprácu na rozvoji Wikipédie a vyhneš sa tak prípadnému neželanému zablokovaniu alebo zneužitiu Tvojej identity.
Môžeš tak urobiť po kliknutí na tento odkaz. Ďakujeme.

Horné Otrokovce ‎ (Wikipédia:Predpokladajte dobré úmysly)u[upraviť zdroj]

Ahoj IP. Ak do článku, ktorý nie je ozdrojovaný, vložím šablónu {{bez zdroja}}, neznamená to, že moje úmysly sú zlé. Znamená to len, že rozsiahlejšiemu textu v článku, ktorý pridal jeden redaktor, chýba zdroj. --–Bubamara 18:38, 15. január 2011 (UTC)

Aj keď článku chýba zdroj, tak sa tiež dajú predpokladať dobré úmysly autora článku a veriť že si tie údaje z článku nevycucal z prsta, a nie na to zbytočne upozorňovať hneď na začiatku článku veľkou šablónou. Čitateľ si aj sám všimne že tam nie je zdroj ak nie je slepý, aj bez zbytočného znehodnotenia tohto článku zbytočnou šablónou. Predpokladajte dobré úmysly = predpokladajte dobré úmysly autora článku.

A teraz začneš pridávať šablónu do každého článku ktorý som editoval. Dobrý prístup, ty si správca a ja mam držať hubu, takto to tu bohužiaľ chodí. Ani sa nečudujem že tu to oproti českej wiki upadá.