Diskusia s redaktorom:AdamTurna

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý deň, odkiaľ ste čerpali informácie uvedené v článku Skimming efekt ?--Kelovy (diskusia) 20:18, 30. jún 2016 (UTC)

Dobrý deň, informácie som čerpal z knihy Fyziológia ale nevedel som, akým spôsobom to mám uviesť, ak by ste mi vedeli, pomôcť, bol by som vďačný. --AdamTurna (diskusia) sa nepodpísal(a)
No jasne, uveďte mi ale prosím aj autora a ISBN. Ešte by to chcelo kategóriu, ide o chorobu krvi ? Inak v diskusiách sa podpisujeme kliknutím na ikonku, ktorú vidíte vpravo:
Signature button.gif
--Kelovy (diskusia) 20:37, 30. jún 2016 (UTC)

Andrea Čalkovská, Fyziológia človeka pre nelekárske študijné odbory, vyd. Osveta Martin 2010, ISBN 978-80-8063-344-8. Ďakujem. Nie je to ochorenie, iba jav, ktorý je v každom tele. Mohli by ste mi prosím približne napísať, ako vkladať zdroje a kategóriu, aby som nabudúce vedel? Ešte raz ďakujem :) Kelovy--AdamTurna (diskusia) 15:01, 1. júl 2016 (UTC)

Aha, tak som tam zatiaľ pridal kategóriu Krv, a to tak, že som úplne dole v článku vložil toto: [[Kategória:Krv]] Môžete to potom prípadne upresniť, ešte by bolo dobré nájsť aj ekvivalent článku na inojazyčných wikipédiách. Celá moja úprava je vidno v histórii článku, tam vidíte, že som tú referenciu pomenoval, lebo sme ju použili trikrát. Ak by sme ju použili len raz, tak vypustíte odtiaľ text: name = Fyziológia--Kelovy (diskusia) 15:29, 1. júl 2016 (UTC)