Diskusia s redaktorom:Ametys

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Ametys. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 232 486 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Prehľad editácie stránok Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Wizzard


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Ahoj[upraviť kód]

ahoj, pred ďalšími príspevkami pozri prosím Wikipédia:Pomoc alebo sa inšpiruj existujúcimi článkami --Kelovy 20:16, 27. máj 2008 (UTC)


Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--peko 10:29, 30. máj 2008 (UTC)

Re:Ahoj[upraviť kód]

No to by som rada,ale kým v tej pomoci najdem to čo potrebujem,tak prejde celá večnosť. Ja som sem potrebovala dať článok len kvôli projektu do školy,tak ak si po skúškach nájdem čas,tak si tú príručku prečitam a doplním tam všetko tak ako má byť. Ak sa ti na ňom dačo nepáči, kľudne si to zatiaľ zmeň podla svojich predstáv. Ďakujem

Skús radšej vysvetliť vyučujúcemu (a nielen ty), že toto čo vám káže (umiestňovať projekty na wiki) je pre wiki záťaž. --peko 10:48, 30. máj 2008 (UTC)

No tak vieš,ja sa s nimi nehodlam hadat, za zhorsenu znamku mi to snestoji. Ak to velmi zatazuje, tak mne staci ak to tam nechas do konca juna a potom si to kludne vymazte.