Diskusia s redaktorom:EmBe SK

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, EmBe SK. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 236 837 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Pe3kZA


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Ahoj, super, že aktualizuješ článok o obci, no vkladať každú „drobnosť“ je z dlhodobého pohľadu nezmyselné. Skôr či neskôr sa to bude musieť zredukovať... Ak máš možnosť, skús pofotiť nejaké objekty i zaujímavé pohľady.--Pe3kZA 22:04, 22. marec 2018 (UTC)

Robiť si prípravu je najlepšie na podstránke pieskovisko, no tiež sa dá obsah „ukryť“ použitím <!-- týchto značiek -->. Daný text sa ti bude zobrazovať len v editačnom okne, nebude viditeľný na stránke. Ak budeš potrebovať poradiť a nebude stačiť niektorá z nápovied, treba sa spýtať niektorého z redaktorov. Pokojne sa inšpiruj niektorým článkom, napr. aj tým višňovským ;) --Pe3kZA 08:44, 23. marec 2018 (UTC)