Diskusia s redaktorom:JDMKLSK

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--KasciJ 14:46, 6. december 2018 (UTC)Reply[odpovedať]

Ďakujem Vám za pomoc @KasciJ JDMKLSK (diskusia) 22:06, 9. jún 2022 (UTC)Reply[odpovedať]

Sústreďte sa na dozdrojovanie článku, istú významnosť v ňom vidím.--Jetam2 (diskusia) 19:50, 22. jún 2022 (UTC)Reply[odpovedať]

@Jetam2
Ďakujem za konštruktívnu odozvu. Budem sa snažiť. JDMKLSK (diskusia) 21:59, 22. jún 2022 (UTC)Reply[odpovedať]

Ad [1]: naposledy upozorňujem, že diskusné príspevky patria výhradne dolu do sekcie Diskusia. Nie je v ok, aby to niekto musel permanentne dodatočne presúvať. --Teslaton (diskusia) 21:02, 22. jún 2022 (UTC)Reply[odpovedať]

@Teslaton Pardon. JDMKLSK (diskusia) 21:10, 22. jún 2022 (UTC)Reply[odpovedať]