Diskusia s redaktorom:J Krempasky

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, J Krempasky. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 235 430 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Jetam2


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Aktualizácie[upraviť kód]

Ďakujem za mnohé aktualizácie, chcel by som len apelovať na dôslednejšie zdrojovanie. Napríklad v tomto prípade nestačí len vpísať krátky text do odseku. K pôvodnej informácie je referencia, ale k novej pôvodný zdroj (z júna 2019) nič nehovorí. Apeloval by som teda na vpisovanie referencií ako som napríklad urobil tu. Na referencie sa dá využiť Wikiciter. Veľa zdaru!--Jetam2 (diskusia) 13:51, 21. marec 2020 (UTC)

PS, ospravedlňujem sa, pôvodne k Márii Kolíkovej dal textovú zmenu kolega. Žiadosť platí pri iných úpravách.--Jetam2 (diskusia) 13:54, 21. marec 2020 (UTC)
Musím znovu apelovať, prí úprave tohto typu nestačí len vymeniť meno. Jednak sa stratí stará informácia a druhak nová nie je podložená. Opravil som následnou úpravou. Vďaka za prácu a čas!--Jetam2 (diskusia) 20:10, 9. august 2020 (UTC)

Ladislav Tichý[upraviť kód]

Ahoj, v diskusii k článku Ladislav Tichý boli vznesené nejaké námietky k obsahu článku a jeho neutrálnosti. Asi by bolo dobré sa k tomu nejak vyjadriť. Upozorňujem ťa na to, keďže si autorom tohto článku. S pozdravom --Exestosik (diskusia) 15:36, 12. august 2020 (UTC)

Prepáčte, nevedel som kde môžem moju reakciu napísať . Tak teda. Po prvé vôbec neviem čo nie je pravda na tom, čo som napísal o SMS komunikácii pána Tichého s Mariánom Kočnerom. Veď to bolo všade v televízii, YouTube, internetové denníky atď. Odkiaľ viete že to nie je pravda ? Môžte si pomocou rôznych zdrojov overiť že to čo som napísal je pravda ináč by som to tam nepísal. A po druhé, keď Vám ten odsek pod infoboxom tak strašne prekážal tak ste tam mohli nechať aspoň ten odsek nad infoboxom, kde sú len najzákladnejšie fakty o pánovi Tichom. Poprosím si vysvetlenie celého tohto vášho kroku, ktorým ste vymazali len pravdu. Ďakujem veľmi pekne. J Krempasky (diskusia) 20:06, 12. august 2020 (UTC)

Zdravím, ja som nič nevymazal. Naopak som úpravu, ktorá všetko mazala vracal naspäť. Poslal som vám odkaz (tu ho posielam znova: Diskusia:Ladislav Tichý) na diskusiu, kde sa daná problematika tohto článku rieši. Keďže ste autorom, tak som vám sem napísal do diskusie, nech viete o tom, že sa to rieši. To je všetko. Na dané námietky proti obsahu bude lepšie reagovať konkrétne tam. (keďže nie som ich autorom, len som vás chcel upozorniť na to, že sa to rieši). --Exestosik (diskusia) 20:11, 12. august 2020 (UTC)

Pardón, ospravedlňujem sa. J Krempasky (diskusia) 20:12, 12. august 2020 (UTC)

A ďakujem Vám za to, že tie úpravy vraciate späť. J Krempasky (diskusia) 20:15, 12. august 2020 (UTC)

Nedostatočné úpravy[upraviť kód]

Zdravím! Vďaka za úpravu, ale rád by som poprosil a dôkladnejšiu prácu: nestačí meno len prepísať. Ideálne by to malo vyzerať skôr takto. Vďaka!--Jetam2 (diskusia) 10:36, 6. september 2020 (UTC)

Juraj Káčer[upraviť kód]

Zdravím! Článok je treba rozšíriť, pridať infobox, kategórie, wikifikovať.--Jetam2 (diskusia) 04:42, 10. september 2020 (UTC)

Chystám sa to práve urobiť. J Krempasky (diskusia) 04:43, 10. september 2020 (UTC)

Vojtech Bacho[upraviť kód]

Zdravím! Texty nie je možné kopírovať z tlače.--Jetam2 (diskusia) 07:01, 18. september 2020 (UTC)

@Jetam2: Keby len z tlače. Texty v revíziách [1][2] vyzerajú byť copy&pastnuté priamo z centrálneho zdroja VŠŽ – Hlavných správ [3][4] (prípadne zo zdrojov z ktorých predtým copy&pastovali zase HS). Watchdog obe zachytil ako copyviá, nebol ale schopný vložiť report kvôli HS doméne na spam blackliste. Nemal som čas sa tomu bližšie venovať, no najbezpečnejší by bol najskôr preventívny revert príspevkov redaktora. A pokiaľ sú aj staršie rovnakej povahy, tak aj starších. --Teslaton (diskusia) 07:45, 18. september 2020 (UTC)
@Teslaton: Vďaka za kontrolu. Tiež som sa tomu nemal čas venovať podrobnejšie.--Jetam2 (diskusia) 08:46, 18. september 2020 (UTC)

Ďakujem za upozornenie. J Krempasky (diskusia) 09:18, 18. september 2020 (UTC)

Prosím Vás, môže niekto opraviť tento článok aby zodpovedal tým pravidlám ? Prepáčte, nie som ešte skúsený v tomto, len chcem aby tam bola aspoň informácia o tom, že daný človek bol prvým generálnym prokurátorom SR. Veľmi pekne ďakujem za ochotu. J Krempasky (diskusia) 17:57, 18. september 2020 (UTC)

Ján Mikas[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Ján Mikas, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Lalina (diskusia) 16:57, 26. december 2020 (UTC)

Rád by som ale o dotyčnom pánovi toho veľa na internete nenájdete. J Krempasky (diskusia) 20:33, 26. december 2020 (UTC)