Diskusia s redaktorom:Juraj Kerekeš

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Juraj Kerekeš. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 241 708 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Pe3kZA


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Pe3kZA 09:03, 22. júl 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku UNWTO, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

Ahoj, na tvorbu citácii využi tento nástroj. Pozri si podobu iných, príbuzných článkov a skús upraviť tento do vyhovujúceho stavu.--Pe3kZA 12:06, 22. júl 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Opätovne ťa upozorňujem na používanie náhľadu pri aplikácii experimentov. Rozklikni si nejaký iný článok, kde môžeš vidieť zdrojový kód požadovaných parametrov. Tieto experimenty naslepo nikam nevedú. --Pe3kZA 13:27, 22. júl 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Zhrnutie úpravy[upraviť zdroj]

Bolo by vhodné, keby ste do zhrnutí úprav písali krátky, no výstižný popis - napr. doplnenie, rozšírenie, formulácia, wikilinky a pod.--Pe3kZA 11:33, 23. júl 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Umiestňovanie dočasného a pomocného obsahu[upraviť zdroj]

Zdravím. Dočasný obsah nepatrí na vašu redaktorskú stránku (Redaktor:Juraj Kerekeš) ani do diskusií k heslám (Diskusia:Kúpeľníctvo). Pre dočasný obsah môžete používať svoje pieskovisko (Redaktor:Juraj Kerekeš/pieskovisko, tam som Vám presunul obsah z oboch vyššie uvedených stránok). Pieskovísk si môžete založiť podľa potreby aj viacero (Redaktor:Juraj Kerekeš/pieskovisko2 a pod.). --Teslaton (diskusia) 10:46, 24. júl 2018 (UTC)Odpovědět[odpovedať]