Diskusia s redaktorom:Lacop

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Bulbgraph.png Návod
Ak ja chcem niečo od Teba, napíšem Ti to do Tvojej diskusie, odpovedz mi prosím tam. Pokiaľ chceš niečo Ty, napíš mi sem, odpoviem tu. Pokiaľ je to možné, diskutujeme vecne a stručne a predovšetkým slušne a zdvorilo, vyhýbame sa osobným útokom a iným poznámkam na adresu redaktora, v opačnom prípade diskusia nie je možná. Nie je vhodné ani používanie výkričníkov a rozkazovacieho spôsobu vyjadrovania, ako ani spochybňovanie mentálnej vyspelosti redaktorov. Vždy predpokladáme dobrú vôľu redaktorov, diskutujeme v oznamovacom spôsobe, nepoužívame negatívny tón vyjadrovania. Redaktorov neurážame, nezosmiešňujeme a neprirovnávame k žiakom základných, špeciálnych a iných škôl. Tieto pravidlá aplikujeme nielen na tejto stránke, ale vo všetkých diskusiách Wikipédie.

[*] = uzavreté / koniec diskusie

2007[upraviť kód]

[*] faktorial[upraviť kód]

ahoj mohol by si napísať v akom prog. jazyku je napísaný ten program v článku faktoriál?Peter439 20:10, 2. február 2007 (UTC)

  • to je pseudokod - len naznacenie, ale ak chces napisem ti implementaciu v konkretnom jazyku (ovladam php, c, c++ a zvladnem to mozno aj v inom ;) )
  • a čo tak v Jave? :-) Peter439 20:18, 2. február 2007 (UTC)
    • uff, tak to neviem ... asi nie, skus google. BTW, momentalne ten clanok pisem znovu, dam tam pseudokod, c a ak chces tak na nete najdem ak priklad v jave :)

[*] šablóny[upraviť kód]

Ahoj, všimol som si, že pridávaš šablóny z en wiki. Chcel by som ťa upozorniť, že na sk wiki už mnohé šablóny existujú. Ak šablóna neexistuje, tak zvykneme preložiť šablónu úplne (t.j. aj názov šablóny a parametre). Adrian@diskprís 08:09, 3. február 2007 (UTC)

  • aha, fajn ... nevedel som ci parametre s diakritikou alebo bez tak som to radsej nechal tak ... lacop@diskprís
  • a, este sorry ze si to musel premazavat :) --lacop 08:51, 3. február 2007 (UTC)

[*] Podpis[upraviť kód]

Podpíšeš sa druhým tlačidlom sprava na lište. --Stibium 08:44, 3. február 2007 (UTC)

  • ja som to vedel ze to bude nieco primitivne ... a ja som na to hladal znacku :) vdaka --lacop 08:48, 3. február 2007 (UTC)


[*] Problém so zdrojom alebo licenciou obrázkov[upraviť kód]

Problém so zdrojom alebo licenciou obrázka Image:BranoMojsej.jpg[upraviť kód]

Warning sign
Tento obrázok môže byť zmazaný.

Vďaka za nahranie obrázka Image:BranoMojsej.jpg. Avšak tento môže byť čoskoro zmazaný, ak nedokážeme zistiť držiteľa autorských práv a stav autorských práv. Kvôli dodržiavaniu autorského zákona sme veľmi obozretní pri prijímaní obrázkov do Wikipédie.

Držiteľom autorských práv je zvyčajne tvorca, zamestnávateľ tvorcu alebo osoba, ktorej boli tieto práva udelené. Informácia o tom, za akých podmienok môžeme používať dielo je uvedená v licencii. Typ licencie označujeme pridaním šablóny licencie. Zodpovedajúcu šablónu nájdite v zozname Wikipédia:Šablóny/Licencie a vložte ju na opisnú stránku obrázka takto: {{NázovŠablóny}}.

Prosím, označte informácie o autorských právach (kto je autorom a licenciu) aj na všetkých ostatných obrázkoch, ktoré ste nahrali alebo nahráte. Pamätajte, že administrátori môžu zmazať obrázky bez tejto dôležitej informácie. Zoznam najdôležitejších zásad, ktoré je treba pri nahrávaní obrázkov dodržať je v článku Pomoc:Obrázok. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte mňa alebo niektorého z tu uvedených redaktorov. Vďaka. Bubamara …✉ 15:36, 22. júl 2007 (UTC)


Pozvánka na Valné zhromaždenie WM SR 9.9.2012[upraviť kód]

Ahoj, Lacop.

Chceli by sme ťa pozvať na stretnutie.

Možno by si mal(a) záujem zúčastniť sa, aby sme mohli podiskutovať o Wikipédii a nadácii Wikimedia osobne. Veľa problémov a otázok sa rieši lepšie osobne. Wizzard 23:00, 3. september 2012

Toto je automatická správa. Ak si neželáš dostávať pozvania na rôzne budúce stretnutia, vymaž sa z tohto zoznamu.

Wiki Loves Monuments 2012[upraviť kód]

Ahoj, Lacop

Slovenská Wikipédia je od včera členom celosvetového hnutia Wiki Loves Monuments a zúčastní sa na fotografickej súťaži v roku 2012.

Platné sú všetky fotografie o slovenských kultúrnych pamiatkach (s platným ID), ktoré sú nahraté od 1. septembra. Súťaž beží do 30. septembra. Pamiatky na fotografovanie môžete nájsť v zoznamoch, ktoré sú sústredené na stránke Zoznam kultúrnych pamiatok na Slovensku.

Informácie nie sú ešte kompletné, ale budú sa sa dopĺňať každým dňom. Viac informácií môžete nájsť na stránke Wikipédia:WikiProjekt Wiki miluje pamiatky alebo aj na www.wikilovesmonuments.cz v češtine.

Ak potrebujete pomôcť, neváhajte napísať nasledovným redaktorom: Wizzard, Jetam2, KuboF, K@rl (iba anglicky alebo nemecky).

Informácie pre fotografie od 1.9.2012 do súčasnosti:

Fotografie, ktoré majú známe ID, budú automaticky zahrnuté. Ak ID chýba, prosím skontrolujte, či fotografia môže byť kandidátom a doplňte chýbajúce hodnoty ID a {{Wiki Loves monument|sk}}. Wizzard 15:51, 4. august 2020 (zabudnutý podpis)


Toto je automatická správa. Ak si neželáš dostávať pozvania na rôzne budúce stretnutia, vymaž sa z tohto zoznamu.

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť kód]

Ahoj Lacop!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017