Diskusia s redaktorom:Lazio

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngAhoj, Lazio. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 237 791 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Amonet


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Zdroje[upraviť zdroj]

Ahoj, vidím, že si sa pustil do histórie talianskeho futbalu, dobrá práca. Chcel by som ťa len požiadať o pridanie zdrojov do tvojich článkov. S pozdravom --Rádiológ diskusia 09:03, 8. júl 2012 (UTC)[odpovědět]

Ahoj, OK, ale keď som väčšinu len preložil z anglickej alebo talianskej verzie wikipedie, tak mam pod článkom napísať, že je to prebraté z takéhoto zdroja? Rovnako aj tabuľky v jednotlivých ročníkoch mám podobne ozdrojovať, keďže tie sú ľahko overiteľné kliknutím na inú jazykovú verziu wikipedie?. Rovnako --Lazio-- 8. júl 2012
Áno, stačí uviest šablónu {{Preklad}} na konci článku. --Maajo25 (diskusia) 18:40, 8. júl 2012 (UTC)[odpovědět]
Ale ani referencie niesú na škodu.--–MRunner 19:16, 8. júl 2012 (UTC)[odpovědět]
Samozrejme, ak čerpáš aj z iných zdrojov ako sú cudzojazyčné wiki, treba použiť aj referencie. --Maajo25 (diskusia) 19:20, 8. júl 2012 (UTC)[odpovědět]
Ak prekladáš, použi túto šablónu, tak ako vyššie píše Maajo. Ak máš nejaké ďalšie zdroje, tie tiež uveď. Ber to tak, že to zvyšuje hodnotu tvojho článku (informácie sa dajú overiť + ten, koho to zaujíma, si môže pozrieť tvoje zdroje a získať tak ešte viac informácií). A len tak ďalej... --Rádiológ diskusia 19:49, 8. júl 2012 (UTC)[odpovědět]
Super, to je presne ono (tie čísla revízií, to sa prípadne naučíš neskôr, získaš ich z histórie tých pôvodných článkov). --Rádiológ diskusia 18:27, 10. júl 2012 (UTC)[odpovědět]
No áno, v tých referenciách mám trošku guláš. Časom, keď si nájdem viac času, tak sa na to pozriem :) --Lazio-- 20:31, 10. júl 2012 (UTC)[odpovědět]

Urgent/Zdroja[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Stadio Nazionale, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 02:20, 30. júl 2017 (UTC)[odpovědět]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Stadio Nazionale, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 02:20, 30. júl 2017 (UTC)[odpovědět]


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Stadio Flaminio, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 02:33, 30. júl 2017 (UTC)[odpovědět]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Stadio Flaminio, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 02:33, 30. júl 2017 (UTC)[odpovědět]


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Derby della Capitale, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 02:39, 30. júl 2017 (UTC)[odpovědět]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Derby della Capitale, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 02:39, 30. júl 2017 (UTC)[odpovědět]


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Stadio della Rondinella, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 02:44, 30. júl 2017 (UTC)[odpovědět]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Stadio della Rondinella, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 02:44, 30. júl 2017 (UTC)[odpovědět]

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

Ahoj Lazio!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017

Články miest[upraviť zdroj]

Ahoj, možno by bolo vhodnejšie spájať tie krátke vety do zmysluplnejších súvetí.--Pe3kZA 20:40, 20. február 2018 (UTC)[odpovědět]

Ahoj, je otázka, čo sú zmysluplné súvetia, lebo nie každému sa zas príliš dlhé súvetia pozdávajú. Pamätám si ešte zo školských čias, že práve (dlhé?) súvetia profesori často vyčítali ako nevhodné napr. pri záverečných prácach a preferovali skôr kratšie vety.--Lazio (diskusia) 20:58, 20. február 2018 (UTC)[odpovědět]
Nemyslel som priam 300 znakové súvetia, skôr spojiť tie štvor-päť slovné súvisiace vety.--Pe3kZA 21:07, 20. február 2018 (UTC)[odpovědět]
Ok, pokúsim sa písať dlhšie vety.--Lazio (diskusia) 21:15, 20. február 2018 (UTC)[odpovědět]

Rieka Uruguaj[upraviť zdroj]

Ahoj, všimol som si vďaka tvojim novým článkom o Uruguaji, že máme na sk.wiki chybne nazvanú rieku Uruguay (rieka) => správne má byť Uruguaj (rieka). Urobil som presmerovanie, poopravujem doterajšie wikilinky. Len ťa chcem poprosiť, ak by si túto rieku ešte spomínal v článkoch, použi nový wikilink. Vďaka.--JanoB (diskusia) 20:51, 21. február 2018 (UTC)[odpovědět]

Ahoj, samozrejme budem používať nový názov.--Lazio (diskusia) 16:37, 22. február 2018 (UTC)[odpovědět]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[upraviť zdroj]

WMF Surveys, 18:20, 29. marec 2018 (UTC)[odpovědět]

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[upraviť zdroj]

WMF Surveys, 01:19, 13. apríl 2018 (UTC)[odpovědět]

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[upraviť zdroj]

WMF Surveys, 00:28, 20. apríl 2018 (UTC)[odpovědět]