Diskusia s redaktorom:Martinoza

  z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
  Tournesol.pngAhoj, Martinoza. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
  Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 242 803 článkov.

  Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

  Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

  Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
  (miesto pre experimenty)

  Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
  (diskusia redaktorov)
  QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
  Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

  Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

  Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

  Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
  Za uvítací výbor: Palica


  If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

  praha[upraviť zdroj]

  Ahoj, v piatok plánujeme jedno wiki stretko v Prahe (Bebe, Palica, Nanai a mozno pridu aj Valasek a Maros spolu s kúzelníkom). Ak budeš niekde v okolí, nepridáš sa? Bebe@diskprís 06:36, 20 apr 2005 (UTC)

  Škoda teda, že nemôžeš doraziť. Až budeš v Prahe, tak nám ostatným daj vedieť. Bebe@diskprís 11:48, 22 apr 2005 (UTC)

  commons[upraviť zdroj]

  Neviem, či vieš o commons:. Zvykneme uploadovať obrázky v PD a GPDL licenciách priamo tam. Používajú sa potom rovnako ako lokálne, ibaže sa dajú "reuse" aj z ostatných národných wiki. Na slovenskú normálne uploadujeme iba "fair-use" a podobne licenčne obmedzené obrázky, také, ktoré sa na commons uploadnuť nedajú. Bebe@diskprís 11:52, 22 apr 2005 (UTC)


  Spolupráca[upraviť zdroj]

  Zdravim, pravdepodobne rad pises o IT. Ak by si chcel tak si prosim precitaj o WikiProjekte IT a Počítačová bezpečnosť, ak sa ti projekt bude páčiť, tak sa pripíš k redaktorom a zapoj sa. Dik Zdar. Neuromancer 14:37, 19 august 2005 (UTC)

  Skus mi, prosim Ta, poslat link, pripadne ma skontaktuj cez ICQ: 124-348-341. Dik, m 14:46, 19 august 2005 (UTC)
  [1]Neuromancer 15:01, 19 august 2005 (UTC)


  Poďakovanie[upraviť zdroj]

  Hehe, dík za opravu. :-) - Redaktor:Aronarg (hneď sa moje slová potvrdili)

  Martin Luther King[upraviť zdroj]

  KONEČNE sa našiel niekto. Pokračuj! :)--Bubamara 11:45, 27 január 2006 (UTC)

  Presuny[upraviť zdroj]

  Ahoj Martinoza. Presuny clankov sa robia najlahsie cez tlacitko "presun" na hornej liste nad clankom. Dokonca je to tak nielen lahsie, ale aj lepsie kvoli zachovaniu kontinuity historie presunov. Skus prosim dalsie presuny robit takto namiesto rucneho vytvorenia noveho clanku a rucneho presunutia textu zo stareho a rucneho napisania redirektu do stareho. Uvidis o kolko to bude jednoduchsie :) Radioactive.svg Atomique 21:16, 24 apríl 2006 (UTC)

  Ahoj, pri presune si zabudol opraviť články odkazujúce na presúvaný článok. Ako máš napísané na stránke pred presunom, zodpovedáš tiež za opravu dvojitých presmerovaní. Článok s nesprávnym názvom by tiež bolo dobré označiť na zmazanie. Helix84.JPG helix84 07:27, 25 máj 2006 (UTC)

  Navrátilec[upraviť zdroj]

  • Neďakuj, v pohode, mňa zas potešilo, že si znova činný na wiki, tak chvíľku zotrvaj:-). --–Bubamara 00:15, 5. marec 2008 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Global account[upraviť zdroj]

  Hi Martinoza! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your account, I realized that you don't have a global account yet. In order to secure your name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer (diskusia) 01:04, 17. január 2015 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

  Ahoj Martinoza!

  Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

  Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

  Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

  Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

  PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

  Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017