Diskusia s redaktorom:Michal62606

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Mike Vogel[upraviť kód]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Mike Vogel, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

-OJJ 12:18, 12. júl 2016 (UTC)

Simon Monjack[upraviť kód]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Simon Monjack, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 15:18, 14. júl 2016 (UTC)

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Simon Monjack, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Lalina (diskusia) 12:31, 17. júl 2016 (UTC)

Upozornenie[upraviť kód]

Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Pe3kZA 10:31, 10. august 2016 (UTC)

Úpravy článku[upraviť kód]

Zdravím, ak sú v prekladanom článku aj referencie, tak treba prekladať aj s nimi, len napísať preklad nestačí! Čo sa týka odkazov na čsfd a imdb, tie sa pridávajú prostredníctvom šablón Šablóna:Imdb meno a Šablóna:Csfd meno. V prípade uvedenia zdroju sa používa šablóna preklad Šablóna:Preklad. --BT 11:46, 10. august 2016 (UTC)

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Rachelle Lefevre, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 12:12, 10. august 2016 (UTC)

Bryce Dallas Howard[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Bryce Dallas Howardová, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 12:15, 10. august 2016 (UTC)

Kategória:Herečky USA[upraviť kód]

Ak je herečka zaradená v kategórii Kategória:Filmové herečky USA a Kategória:Televízne herečky USA, čo sú špecifickejšie podkategórie kategórie:Herečky USA, tak ju do článkov nevkladaj. --BT 13:20, 10. august 2016 (UTC)

Stacey Dash[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Stacey Dash, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Exestosik (diskusia) 18:22, 10. august 2016 (UTC)

Alicia Silverstone[upraviť kód]

Zdravím. Pri písaní prosím dodržiavaj elementárne typografické základy:

  • za bodkami (koniec vety, skratka) a čiarkami sa píše medzera
  • čísla: oddelovač tisícov je v slovenčine medzera (ideálne pevná), nie čiarka. Desatinný oddelovač je čiarka, nie bodka. Mena sa uvádza za číslom, nie pred ním. Tzn. nie $ 123,456,789.999 ale 123 456 789,999 USD
  • úvodzovky: v slovenčine sa používa „...“, nie "..."
  • názvy diel nemusíš uvádzať v úvodzovkách, stačí kurzíva a/alebo wikilink
  • číselné rozsahy sa uvádzajú s pomlčkou a medzerami (1990 – 2005), nie spojovníkom (1990-2005). Najjednoduchšia cesta, ako to rutinne zadať je šablóna {{--}}: 1990{{--}}2005.

--Teslaton (diskusia) 20:47, 10. august 2016 (UTC)

Courteney Coxová[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Courteney Coxová, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Teslaton (diskusia) 29. 8. 2016, 12:39 (UTC)


Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Amy Adamsová, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

platí tiež aj pre Courteney Coxová --BT 24. 9. 2016, 18:34 (UTC)

Dvojvetné články bez zdroja[upraviť kód]

Nevytváraj dvojvetné články bez zdroja, ktoré nespĺňajú ani kritériá minimálneho článku. --BT 25. 9. 2016, 08:34 (UTC)

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Olivia Wilde, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 25. 9. 2016, 08:45 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Dakota Johnson, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Pe3kZA 6. 10. 2016, 09:16 (UTC)

Doslovné preklady z webových zdrojov[upraviť kód]

Zdravím. Na Wikipédii nie je prípustné doslovné preberanie obsahu z neslobodných zdrojov bez písomného súhlasu pôvodného autora (viď publikácia diela predtým publikovaného mimo Wikipédie. Týka sa to aj doslovných prekladov, ako si to spravil v čl. Dakota Johnsonová s profilovým textom z ČSFD [1]. Neopakuj to pls., nabudúce to už budem mazať. Informácie použiť (s uvedením zdroja, viď referencie) môžeš, samotný text ale treba naformulovať vlastnými slovami. --Teslaton (diskusia) 6. 10. 2016, 17:26 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Tilda Swinton, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Pe3kZA 9. 10. 2016, 12:24 (UTC)

Tilda Swinton[upraviť kód]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Tilda Swinton si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--Gepetito (diskusia) 9. 10. 2016, 13:00 (UTC)

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Hayden Panettiere, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 30. 10. 2016, 23:33 (UTC)

Ahoj, nevidím důvod, proč bychom neměli urgent nechat doběhnout. Revertoval jsem a uvidíme, třeba se to ještě povede opravit. Jinak žádat o smazání jde pomocí {{delete}}. Měj se, --Martin Urbanec (diskusia) 3. 11. 2016, 18:35 (UTC)

Zdroje: upozornenie[upraviť kód]

Zdravím. Vďaka za nové články, opakovane však ignoruješ požiadavky na citovanie zdrojov, čo patrí medzi nutné kritéría pre minimálny článok. Ak v tom budeš pokračovať ďalej, bude to časom na blok.

Článkom o herečkách tiež chýbajú ďalšie náležitosti – štandardné sekcie (Filmografia, Iné projekty so šablónou {{Projekt}}, Externé odkazy so šablónami {{csfd meno}} a {{imdb meno}}, v prípade prekladu sekcia Zdroj s vyplnenou šablónou {{Preklad}}), prepojenie na iné jazykové verzie (slot Jazyky vľavo, link Pridať odkazy). Snaž sa štandardy článkov pokiaľ možno dodržiavať, nie chŕliť ďalšie a ďalšie nevyhovujúce. --Teslaton (diskusia) 5. 11. 2016, 15:56 (UTC)

Ali Larterová[upraviť kód]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Ali Larterová si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--Gepetito (diskusia) 6. 11. 2016, 15:25 (UTC)


Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Winona Ryder, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 20:11, 28. december 2016 (UTC)

Presun[upraviť kód]

Na základe čoho si presunul Winona Ryder na Winona Ryderová? Winona Ryder je jej umelecké meno, tie sa neprechyľujú! --BT 20:42, 8. január 2017 (UTC)

Vera Farmiga (Farmigová)[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Vera Farmigová, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 20:01, 29. január 2017 (UTC)

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Vera Farmigová, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

V článku stále chýbajú zdroje, treba ich doplniť.--BT 21:00, 29. január 2017 (UTC)

Prosím, používaj šablónu Šablóna:Pracuje sa, aby sme vedeli, že na članku ešte robíš a počkali na výsledok. Je to jednoduché, stačí na začiatok članku umiestniť toto: {{Pracuje sa}}.--JanoB (diskusia) 21:13, 29. január 2017 (UTC)

Tiež by nezaškodilo sa trochu pohrať so štylistikou (pomaly v každej vete ktorá, ktorý, ktoré) a pozor na pravopis!--JanoB (diskusia) 21:33, 29. január 2017 (UTC)

Zdroje sa pridávajú vo formáte referencií, tak ako je to na en. wiki! --BT 23:23, 29. január 2017 (UTC)

Anne Hecheová[upraviť kód]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Anne Hecheová, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

To platí aj pre Amber Heard a ďalšie. Prečo nedopĺňaš do článkov zdroje??? --BT 15:08, 2. február 2017 (UTC)

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Isla Fisherová, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 12:35, 6. február 2017 (UTC)

LGBT osobnosti[upraviť kód]

Keď pridávaš kategóriu LGBT osobnosti..., z akých zdrojov čerpáš? --BT 20:23, 6. február 2017 (UTC)

Substub[upraviť kód]

Subs

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Alison Brie, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

---OJJ 08:02, 14. február 2017 (UTC)


Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Alison Brie, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 08:57, 14. február 2017 (UTC)

Vďaka za skvelé články, ale nezabúdaj prosím pridávať zdroj, minule Ti to už skvele išlo :)--Kelovy (diskusia) 08:34, 15. február 2017 (UTC)


Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Natasha Lyonne, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

Zdroje sa dopĺňajú vo formáte referencií!!! Nabudúce už nebudem upozorňovať, ale okamžite mazať. --BT 23:22, 15. február 2017 (UTC)

Upozornenie[upraviť kód]

Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Pe3kZA 15:05, 17. február 2017 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Eva Mendes, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 10:15, 18. február 2017 (UTC)


Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Octavia Spencerová, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 22:35, 2. marec 2017 (UTC)


Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Dane DeHaan, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

Naposledy sa pýtam, prečo nedopĺňaš do článkov referencie??? Nabudúce ťa budem pre ignorovanie množstva upozornení blokovať. --BT 19:42, 9. marec 2017 (UTC)

Habánske múzeum[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Habánske múzeum, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.
Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Habánske múzeum, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 16:21, 3. jún 2017 (UTC)

Urgent a zdroje[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Leváranek, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.
Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Leváranek, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 13:15, 10. jún 2017 (UTC)

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť kód]

Ahoj Michal62606!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017

Dolores O’Riordan: zdroje[upraviť kód]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Dolores O’Riordan, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Teslaton (diskusia) 19:29, 24. január 2018 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Železničná stanica Malacky, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Pe3kZA 14:52, 30. apríl 2018 (UTC)

Zdroje[upraviť kód]

Ahoj! Skús, prosím, citovať všetko čo dávaš do článkov, resp. nedávať do článkov veci čo nie sú citované/citovateľné. Vďaka!--Jetam2 (diskusia) 14:31, 12. máj 2018 (UTC)

Referencia, ktorú si pridal, ale nie je zdrojom informácie čo je v článku. (Na vlaky.net sa nepíše o 22 minútach ani o autobusovej stanici atď.) Citácie nie sú externé odkazy.--Jetam2 (diskusia) 14:40, 12. máj 2018 (UTC)

Ahoj Michal, ak sa Ti dá, rob úpravy na jeden záťah. Používaj náhľad stránky, kde sa Ti zobrazí jej aktuálny vzhľad.--Pe3kZA 10:29, 1. jún 2018 (UTC)

Kde ty berieš tie údaje o minútach? To si kde kedy videl takto uvádzať vzdialenosti?! Tiež veta o vylúčení - zrejmä osobnej dopravy je nateraz nezmyselne formulovaná! Viac po sebe čítaj.--Pe3kZA 10:09, 4. jún 2018 (UTC)

Šablóny[upraviť kód]

Ahoj, na margo šablón - nie všetko sú stanice a bolo by preto vhodné dávať správne odkazy - zastávky/stanice. Je v tom rozdiel a dodatočne sa to potom „ťažšie“ opravuje.--Pe3kZA 19:34, 15. jún 2018 (UTC)

Dobre, dám na to pozor v ďalších úpravách vďaka, Michal

Michal, DS sa nemažú, môžeš si starý obsah presunúť do histórie a na DS dať odkaz na túto podstránku.--Pe3kZA 20:08, 15. jún 2018 (UTC)

Železničná zastávka Chrabrany[upraviť kód]

Zdravím. Tie články sú na samej hranici urgentov (viď minimálny článok). A konkrétne Železničná zastávka Chrabrany si pls. po sebe aspoň prečítaj a oprav úplné nezmysly. --Teslaton (diskusia) 20:03, 16. jún 2018 (UTC)

Prečítal som si.. Michal
Pri tých zastávkach je tiež veľmi otázna encyklopedická významnosť (2NNSZ), tie párvetové zmienky o nich v spoľahlivých zdojoch ťažko považovať za netriviálne. Adekvátne k tomu potom vyzerajú aj tie články. Zmysluplnejšie by bolo rozširovanie článkov o tratiach resp. ak objekty, tak aspoň významnejšie uzlové stanice. --Teslaton (diskusia) 20:17, 16. jún 2018 (UTC)
Ešte by som pridal: pridávaj, prosím, aj obecné kategórie. Tiež referencie nemajú správne vyplnené názvy stránky a podobné náležitosti. Opravoval to po tebe Teslaton.--Jetam2 (diskusia) 21:48, 16. jún 2018 (UTC)

Železnica[upraviť kód]

Zdravím. Keďže máš zjavne ambíciu písať tu na železničnú tematiku, pozri si pls. aspoň tak elementárne veci, akou je rozdiel medzi výrazmi „koľajnica[2] a „koľaj[3]. Takto články ako Železničná stanica Párnica (ešte navyše k tomu, že ide o nekvalitné superkrátke články, obsahovo úplne na hranici minimálneho čl.) obsahujú tvrdenia, ktoré nedávajú zmysel. Snaž sa pls. kvalitu svojich výstupov pokiaľ možno postupne zlepšovať, nateraz je to opakovane zúfalé. --Teslaton (diskusia) 06:26, 30. jún 2018 (UTC)

OK, beriem na vedomie, ja sa snažím písať kvalitné články, lenže niektoré železnice zase nemajú až tak veľa článkov, z ktorých by som mohol čerpať a superkrátke články? Niektorý redaktori písali ešte kratšie články napr. železničná stanica Kúty alebo železničná stanica Ilava, vhodné je pozrieť aj na staršie články a nie kritizovať len tie nové..... Michal62606

Michal, je čiastočne pravdou, že tých zdrojov je pomenej, na druhej strane nie je potreba písať o každej (encyklopedicky minimálne významnej) zastávke na lokálnej trati. Tým, že o niečom nie sú zdroje naznačuje jeho malú významnosť, nemyslíš? Porovnaj si množstvo zdrojov napr. o žst Žilina a zastávke Párnica... Čo sa týka kvality obsahu - v minulosti boli nižšie požiadavky a dodnes to vidieť na článkoch, ktoré nemá kto rozšíriť a sú tu akceptované. Preto kladieme viac dôraz na kvalitu v súčasnosti vytváraného obsahu. Obhajoba typu „sú tu aj horšie články“ tu neobstojí. Pe3kZA 08:14, 30. jún 2018 (UTC)
Z mojej strany som začal zakladať články pre stanice, lebo mi tvoje články pripadali sfušované. Okrem už spomínaných podnetov pridám vlastný. Referencie nie sú urobené poriadne: údaje nie sú vyplnené správne a dávaš ich do článku niekedy celkom náhodne, nie do súvisu s informáciou ktorú zdrojujú. Prišlo mi lepšie niektoré články vytvoriť sám ako kontrolovať a opravovať. Pre Ilavu mám ešte nejaké záložky otvorené. Snažím sa spraviť najskôr tie hlavnejšie stanice, aby mali aspoň nejaký štandard.--Jetam2 (diskusia) 09:27, 30. jún 2018 (UTC)

Michal, daj si viac záležať na výstupe, v článkoch je neustále množstvo preklepov.--Pe3kZA 10:27, 13. júl 2018 (UTC)

Železničná zastávka Šiatorská Bukovinka[upraviť kód]

Ad [4]Obsluhuje ju trať č. 164 Fiľakovo Somoskőújfalu, ktorá bola v roku 2011 zrušená“: toto je zase ďalší nový level. Kde si sa pls. dočítal, že bola zrušená? Toto už hraničí s vyžadovanými schopnosťami, nie je možné, aby bolo po tebe treba opravovať prakticky každý jeden tunajší počin (ešte navyše k tomu, že ide v drvivej väčšine prípadov o články na hranici substubu). Takže ešte raz: skús pls. tvoriť radšej menej, kvalitnejšie spracovaných článkov, pričom tým kvalitnejšie myslím aspoň to, aby tam neboli vyložené nezmysly a triviality a aby boli dlhšie než 2 alebo 3 vety.

A ešte na margo citovania: skús na generovanie citácií z URL používať nástroj [5], vydavatelia sa nepíšu paušálne veľkým písmom, pri tom VLAKY.NET, od ktorého si to zrejme odpozeral je to tak len preto, že to združenie, ktoré je vydavateľom portálu, má oficiálny názov veľkými písmenami [6]. Ďalej názvy referencií treba vkladať len vtedy, ak ich chceš použiť v texte opakovane. Ak ich použiješ len raz, stačí uviesť <ref>...</ref> bez atribútu name="...". A keď už názov, tak stačí krátky identifikátor, napr. name="vlaky.net-psiare", netreba traktáty typu name="železničná zastávka Psiare, zák.inf.", nafukuje to zdroják a je to zbytočné. --Teslaton (diskusia) 17:37, 13. júl 2018 (UTC)

Železničná stanica Zohor[upraviť kód]

Tu znova [7]:

  • Od stanice Zohor po stanicu Rohožník trať disponovala dvojkoľajkou.“ (???)
  • Dňa 2. februára 2003 bola trať Zohor – Plavecký Mikuláš zastavená.“ (čo znamená „zastaviť trať“?)
  • Stanica má niekoľko koľajníc“ (1. koľaj vs. koľajnica; 2. keď už zdroj uvádza konkrétne počty a druhy číslovaných koľají, je vhodnejšie uviesť to konkrétne, nie vágne – „niekoľko“)
  • V úseku ... je trať elektrifikovaná, je napojená striedavým prúdom o napätí 25 kV, 50Hz.“ (keď už, tak „napájaná“, no stačí uviesť „elektrifikovaná striedavou sústavou 25 kV/50 Hz“)

--Teslaton (diskusia) 18:21, 13. júl 2018 (UTC)

Eva Kramerová[upraviť kód]

Zdravím. Ad [8]: ak meníš údaj, zmeň/doplň pls. vždy aj zdroj. Lebo súčasný zdroj, ktorý tam je citovaný [9] (odhliadnuc teraz od jeho spoľahlivosti, keďže ide o crowdsourcingovú db.), uvádza ako jej dátum narodenia 30. máj 1990. --Teslaton (diskusia) 22:06, 3. február 2019 (UTC)

Presuny[upraviť kód]

Ahoj, čakám na odpoveď o tom, prečo si presunul článok Branislav na Branislav (prvé meno) alebo Miriama na Miriama (prvé meno) a aký to malo význam.--aRychlik (Diskusia) 15:52, 31. júl 2019 (UTC)