Preskočiť na obsah

Diskusia s redaktorom:Palica

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Návod

Ak ja chcem niečo od Teba, napíšem Ti to do Tvojej diskusie, odpovedz mi prosím tam.
Pokiaľ chceš niečo Ty, napíš mi sem, odpoviem tu.

Pridaj správu
Archívy

preklady[upraviť zdroj]

dobry den, dnes som sa po prvykrat prihlasila na wiki.mala by som zaujem prispievat prekladanim anglickych clankov do slovenciny, avsak netusim ako na to a ani to, ci vlastne by o dane prispevky bol zaujem. chvilu mi trvalo vobec sa zorientovat v tom ako sa s niekym skontaktovat.mate nejake rady pre uplneho zaciatocnika?uz vopred vam dakujem.zuzka1310

mila zuzka1310, srdecne vitam na slovenskej wiki. O preklady by urcite zaujem bol, ja osobne pouzivam google translator toolkit (http://translate.google.com/toolkit)
ak samozrejme mate ucet u google (napr. gmail atp.) tak je to asi najrychlejsia cesta (ak vynechame poznamkovy blok alebo iny editor na text), lebo ponuka aj primo moznost nahrat stranku z wikipedie a po jej preklade ju aj automaticky nahra na cielovu wikipediu. Dalej sleduje uz prelozene vety a ponuka ich potom ak sa napr. v inom texte alebo na inom mieste objavia rovnake, alebo podobne vety (pamat prekladov = translation memory). No inak odporucam sa do toho jednoducho pustit a ucit sa postupom casu, co sa ako robi. Ak mate este nejake otazky, tak sa ich pokusim zodpovedat.
Pekny vecer --Palica@diskprís 21:22, 3. október 2011 (UTC)[odpovedať]

Bot status @ it.wiki[upraviť zdroj]

Dear Palica, your PalicaBOT had no edits on it.wiki for last 12 months. If you have objections, please answer on my talk, otherwise your bot will be deflagged in 7 days. Best regards, --Gnumarcoo (diskusia) 17:06, 15. máj 2012 (UTC)[odpovedať]


Ahoj, Palica.

Chceli by sme ťa pozvať na stretnutie.

Možno by si mal(a) záujem zúčastniť sa, aby sme mohli podiskutovať o Wikipédii a nadácii Wikimedia osobne. Veľa problémov a otázok sa rieši lepšie osobne. Wizzard 23:08, 3. september 2012

Toto je automatická správa. Ak si neželáš dostávať pozvania na rôzne budúce stretnutia, vymaž sa z tohto zoznamu.

Dear Palica,
I'm Nemo from Betawiki/translatewiki.net and I'm writing to you because I'm collecting some information about the history of the project and the people and facts who made the difference in it. You are user number 24, so you're probably among those; maybe you even remember that it used to be named Nuka-Wiki (from 2005 on).
It would be wonderful if you could tell me something about how you first reached the wiki (who/what told you about it and how), why you decided to register and contribute, what it meant to you, what made you come back (or not) in the following years, if you spread the word about it, what have been in your opinion the most important facts or discussions in these years, etc.: just anything you want and as much as you can or want.
You can reply here (I'm watching this page), or email me, or just use this page to add comments, missing points and/or links to other resources, summaries, blogposts, articles, wiki or mailing lists discussions, as you want. Thank you very much for you help!
Regards, Nemo 10:54, 7. september 2012 (UTC)[odpovedať]

Ahoj, Palica

Slovenská Wikipédia je od včera členom celosvetového hnutia Wiki Loves Monuments a zúčastní sa na fotografickej súťaži v roku 2012.

Platné sú všetky fotografie o slovenských kultúrnych pamiatkach (s platným ID), ktoré sú nahraté od 1. septembra. Súťaž beží do 30. septembra. Pamiatky na fotografovanie môžete nájsť v zoznamoch, ktoré sú sústredené na stránke Zoznam kultúrnych pamiatok na Slovensku.

Informácie nie sú ešte kompletné, ale budú sa sa dopĺňať každým dňom. Viac informácií môžete nájsť na stránke Wikipédia:WikiProjekt Wiki miluje pamiatky alebo aj na www.wikilovesmonuments.cz v češtine.

Ak potrebujete pomôcť, neváhajte napísať nasledovným redaktorom: Wizzard, Jetam2, KuboF, K@rl (iba anglicky alebo nemecky).

Informácie pre fotografie od 1.9.2012 do súčasnosti:

Fotografie, ktoré majú známe ID, budú automaticky zahrnuté. Ak ID chýba, prosím skontrolujte, či fotografia môže byť kandidátom a doplňte chýbajúce hodnoty ID a {{Wiki Loves monument|sk}}. Wizzard 11:14, 14. júl 2024 (zabudnutý podpis)


Toto je automatická správa. Ak si neželáš dostávať pozvania na rôzne budúce stretnutia, vymaž sa z tohto zoznamu.

See your page in Portuguese Wikipedia: http://pt.wikipedia.org/wiki/Usu%C3%A1rio(a)_Discuss%C3%A3o:Palica that I send a message to you there.

I need you, robot.

-- Imagens SM (diskusia) 22:15, 18. január 2013 (UTC)[odpovedať]

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

Ahoj Palica!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017