Diskusia s redaktorom:Podzemnik

  z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
  Tournesol.pngAhoj, Podzemnik. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
  Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 242 774 článkov.

  Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

  Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

  Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
  (miesto pre experimenty)

  Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
  (diskusia redaktorov)
  QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
  Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

  Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

  Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

  Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
  Za uvítací výbor: Kelovy


  If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

  Obr. a WD[upraviť zdroj]

  Zdravím. Dik za obr. k obci, vidím že si pridával aj commonscat na WD [1], tak len jedna drobnosť: keď už edituješ položku, je dobré vyplniť rovno aj P18 [2]. V infoboxoch v prepojených článkoch sa potom obr. zobrazí automaticky na všetkých wiki, preberajúcich defaultný obr. z WD (okrem skwiki napr. hu, pl, fr, …). --Teslaton (diskusia) 19. 10. 2016, 06:28 (UTC)

  Ahoj, s Wikidaty teprve začínám. Ono já ten link nepřidával na Wikidatech, ale na Commons a až teď koukám, že mi to na Wikidatech udělalo automatickou editaci. Každopádně díky za informaci i přidání obrázku, koukám na to a vypadá to super. Měj se pěkně, --Podzemnik (diskusia) 19. 10. 2016, 06:32 (UTC)
  Jasné, nevšimol som si, že to bol len sitelink na commons. Tak v tom prípade treba ešte P373 [3], potom sa bude automaticky preberať aj commons kategória, takže sa v čl. môže uviesť v štandardnej minimálmnej podobe cez prázdne volanie {{projekt}} [4] (plus sa preberie aj do infoboxu). {{commonscat}} sa u nás používa len v kategóriách. --Teslaton (diskusia) 19. 10. 2016, 06:46 (UTC)
  Super, díky, budu tam přidávat i ty kategorie! --Podzemnik (diskusia) 19. 10. 2016, 08:57 (UTC)