Diskusia s redaktorom:Rtoldy

  z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
  Tournesol.pngAhoj, Rtoldy. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
  Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 242 820 článkov.

  Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

  Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

  Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
  (miesto pre experimenty)

  Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
  (diskusia redaktorov)
  QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
  Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

  Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

  Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

  Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
  Za uvítací výbor: Mikulas1


  If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

  Nuvola apps ktip.png Tip!

  Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
  Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

  Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

  Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

  --BT 22:08, 30. jún 2013 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Nuvola apps kate.png Oznam!
  Ďakujeme Ti za informácie v článku Boj (forma konfliktu), no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

  --Pelex (diskusia) 20:09, 16. júl 2013 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Go2Sky[upraviť zdroj]

  Ahoj Rtoldy. Do článku Go2Sky si napísal že aktuálny stav flotily sú dve lietadlá. Na priloženej referencii (http://www.go2sky.eu/sk/flotila - flotila na oficiálnej stránke dopravcu) sa však nenachádza údaj o počte lietadiel. Vedel by si mi prosím povedať kde si vzal tú informáciu? Ďakujem --Japonský-bonsaj (diskusia) 13:24, 16. máj 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Letisko Sliač[upraviť zdroj]

  Vďaka za aktualizačnú úpravu, ale bolo by lepšie všetko ozdrojovať. Veľa zdaru!--Jetam2 (diskusia) 19:28, 1. september 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  To že sa jedná o tvoje vlastné zdroje nestačí, dobré by bolo pridať nejaký link. --Japonský-bonsaj 12:44, 24. september 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Pokiaľ viem, zdroje na niektorých miestach sú.

  BTS[upraviť zdroj]

  Ahoj Rtoldy. Mohol by si prosím uviesť zdroje ohľadom pravidelných liniek na BTS? (Napríklad že Oslo končí 25.10) Vďaka za odpoveď --Japonský-bonsaj 16:26, 5. október 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  http://www.norwegian.com/

  A čo tie sezónne destinácie Ryanu a SmartWings? Inak nabudúce keď budeš niečo do wiki pridávať, bolo by dobré tam tie referencie aj pridať.:/ --Japonský-bonsaj 12:40, 8. október 2014 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Máš to tam

  Nové sezóny[upraviť zdroj]

  Bolo by fajn údaje neprepisovať, ale pridať. Díky!--Jetam2 (diskusia) 17:38, 26. november 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

  Ahoj Rtoldy!

  Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

  Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

  Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

  Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

  PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

  Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017