Diskusia s redaktorom:Wutsje

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
  • My talk page on Meta is here.Tournesol.pngAhoj, Wutsje. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 236 751 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Gnome-help.svg Príručka Sandbox.png Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Gtk-dialog-info.svg Obsah Pomocníka Coffee cup flat.svg Kaviareň
(diskusia redaktorov)
QA icon.svg Často kladené otázky Unesco Cultural Heritage logo.svg Päť pilierov Wikipédie
Crystal Clear app kedit.png Wikitext Nuvola apps important yellow.svg Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu OOjs UI icon signature-ltr.svglište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Wizzard


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Thank you. Wutsje 18:00, 17. marec 2009 (UTC)

Recent changes[upraviť zdroj]

Hello! Thanks for watching recent changes :-). If the page include vandalism and should be deleted you can use template for speedy deletion -> {{Zmazať lebo}} (we are using template {{Delete}} usually when deletion should be discussed). And for talk page of IP address you can use template {{Experimenty}} that inform about experimentation/test reverting. --ra1N 15:20, 11. september 2009 (UTC)

You're welcome - and thanks, I'll try to remember zmazať lebo too, next to equivalent words like grise, ek, sil, ezabatu, brisanje, hapus, strika, lixo - and so on. :-)   Regards, Wutsje 21:00, 11. september 2009 (UTC)