Milujem Slovensko

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Milujem Slovensko
Typ relácie zábavno-vedomostná súťaž
Tvorca John de Mol Jr.
Scenár Pavel Graus
Pavol Kohút
Réžia Rado Štefanov
Moderátori Martin Nikodým
Krajina Slovensko Slovensko
(pôvodne
Holandsko Holandsko)
Počet sérií 11
Počet epizód 151 (zoznam epizód)
Produkcia
Výkonní producenti John de Mol Jr.
Produkcia Renata Koleková
Zuzana Joklová
Emília Šranková
Produkčná spoločnosť RTVS
Dĺžka časti cca 80 min.
Vysielanie
TV 1. apríl 2013 – súčasnosť
Jednotka

Milujem Slovensko je slovenská súťažno-zábavná a vedomostná šou. Relácia sa začala vysielať 1. apríla 2013 na Jednotke. Originál pochádza z Holandska. 1. augusta 2018 RTVS oznámila, že v 7. sérii budú novými kapitánmi tímov Juraj Tabaček a Stanislava Kašperová. Adela Vinczeová a Daniel Dangl jednu sériu vynechali a vrátia sa v roku 2019.[1][2][3][4][5]

Účinkujúci[upraviť | upraviť zdroj]

Účinkujúci Účinkuje ako Poznámky
Martin Nikodým moderátor 1. – 10. séria
Adela Vinczeová kapitánka tímu 1. – 6. séria, 8. – 10. séria
Daniel Dangl kapitán tímu 1. – 6. séria, 8. – 10. séria
Juraj Tabaček kapitán tímu 7. séria
Stanislava Kašperová kapitánka tímu 7. séria
Samuel Tomeček Milujem Slovensko Band od 1. série
Andrea Gabrišová 1. séria
Romana Polnická 1. séria
Katarína Ščevlíková 1. – 6. séria, 8. – 10. séria
Veronika Adamičková 2. – 3. séria
Daniela Tomešová 4. séria
Viktória Beňová 5. – 6. séria
Anabela Mollová od 7. série
Anabela Mollová od 8. série sa striedajú
Katarína Ščevlíková

Série[upraviť | upraviť zdroj]

Séria Počet častí Pôvodne vysielané Stanica
Premiéra série Finále série
1 15 1. apríl 2013 5. júl 2013 Jednotka
2 15 6. september 2013 20. december 2013
3 15 5. september 2014 31. december 2014
4 15 4. september 2015 31. december 2015
5 16 2. september 2016 31. december 2016
6 14 8. september 2017 31. december 2017
7 15 7. september 2018 31. december 2018
8 14 13. september 2019 31. december 2019
9 16 11. september 2020 31. december 2020
10 16 3. september 2021 31. december 2021
11 N/A 14. január 2022 N/A

Tímy[upraviť | upraviť zdroj]

1. séria (2013)
Epizóda Tím Adely
Banášovej
Tím Dana
Dangla
Víťaz
1 Nikol Weiterová Petra Polnišová Peter Kočiš Kristína Farkašová Miňo Kereš Otto Weiter Adelin tím
2 Juraj Hrčka Andrej Bičan Katarína Brychtová Gabriela Marcinková Zuzana Haasová Richard Stanke Danov tím
3 Matej Chren Viktor Horján Anna Šišková Matej Cifra Elena Podzámska Vladimír Hajdu Adelin tím
4 Petra Molnárová Mário Kollár Jozef Pročko Lucia Molnárová Tomáš Kovács Diana Mórová Adelin tím
5 Ivana Kuxová Dominik Hrbatý Roman Luknár Peter Modrovský Jeanette Štefankova Iveta Malachovská Danov tím
6 Libor Hudáček Marcel Forgáč Ján Lašák Jaroslav Janus Henrieta Mičkovicová Miroslav Hlinka Adelin tím
7 Jeanette Borhyová Evita Urbaníková Matej Landl Zuzana Šebová Róbert Jakab Peter Sklár Danov tím
8 Branislav Deák Marcel Merčiak Zuzana Vačková Tomáš Bezdeda Dagmar Dianová Roman Pomajbo Adelin tím
9 Hana Lasicová Hana Rapantová Pavol Topoľský Milena Minichová Gregor Mareš Marta Sládečková Adelin tím
10 Andrea Chabroňová Marián Labuda ml. Boris Farkaš Ondrej Kovaľ Csongor Kassai Patrícia Jariabková Danov tím
11 Daniela Hantuchová Milan Ondrík Peter Marcin Katarína Štumpfová Ivan Jakeš Juraj Topor Adelin tím
12 Samuel Spišák Ľuboš Hlavena Jana Hubinská Dominika Mirgová Adriana Kučerová Ján Kuric Danov tím
13 Lukáš Adamec Michal Hudák Táňa Radeva Peter Cmorik Dagmar Duditšová Peter Nagy Adelin tím
14 Ondřej Brzobohatý Branislav Bystriansky Peter Batthyany Zdenka Predná Vladimír Kobielsky Hana Gregorová Danov tím
15 Mara Lukama Ján Slezák Mário Radačovský Katarína Koščová Katarína Hasprová Jozef Banáš Danov tím
2. séria (2013)
Epizóda Tím Adely
Banášovej
Tím Dana
Dangla
Víťaz
1 Ivica Sláviková Ján Ďurovčík Maroš Kramár Lasky Bibiana Ondrejková Zuzana Tlučková Adelin tím
2 Miroslav Šmajda Zuzana Kamasová Ivan Béla Vojtek Natália Glosíková Roman Volák Ivana Christová Adelin tím
3 Andrea Zimányiová Ľubomír Bajaník Marián Greksa Zuzana Porubjaková Michal Kubovčík Juraj Burian Danov tím
4 Martin Harich Lucia Vráblicová Rasťo Piško Eva Sakálová Danica Jurčová Jozef Vajda Danov tím
5 Martin Madej Marek Majeský Judita Hansman Soňa Skoncová Ján Jackuliak Mária Breinerová Adelin tím
6 Ondrej Antálek Peter Lipa ml. Ľudovít Mravec Jakubove Daniel Antálek Petra Bernasovská Peter Lipa Adelin tím
7 Zuzana Smatanová Slavomír Jurko Ján Filc Barbora Švidraňová Peter Novák Beáta Dubasová Adelin tím
8 Tomáš Palonder Peter Bič Zuzana Kocúriková Kristína Greppelová Michaela Čobejová Ján Greššo Adelin tím
9 Ramón Beňo Zuzana Skopálová Ivo Gogál Natália Hatalová Katarína Feldeková Štefan Kožka Adelin tím
10 Veronika Nízlová Jana Pištejová Ján Berky Mrenica ml. Daniela Nízlová Vera Wisterová Ivo Ladižinský Danov tím
11 Thomas Puskailer Zora Czoborová Oliver Andrásy Kristína Turjanová Wanda Hrycová Štefan Skrúcaný Danov tím
12 Filip Tůma Tomáš Dohňanský Pavel Drapák Lucia Hurajová Karin Majtánová Martin Žúži Danov tím
13 Simona Martausová Richard Lintner Juraj Rašla Dominika Kavaschová Alexander Slafkovský Stano Král Remíza
14 Marián Mitaš Karin Haydu Marek Ťapák Peter Makranský Lucia Lapišáková Lenka Barilíková Danov tím
15 Lujza Garajová Schrameková Ján Gordulič Ľubomír Paulovič Veronika Paulovičová Ludwig Bagin Eva Máziková Remíza
3. séria (2014)
Epizóda Tím Adely
Banášovej
Tím Dana
Dangla
Víťaz
1 Miroslava Kosorínová Martin Mňahončák Peter Hrivňák Ján Dobrík Marián Miezga Eva Pavlíková Danov tím
2 Jana Kozáková Lukáš Latinák Peter Marcin Juraj Tabaček Ján Jackuliak Yvetta Blanarovičová Danov tím
3 Dáša Šarközyová Kamil Mikulčík Igor Adamec Nika Karch Milo Kráľ Katarína Brychtová Adelin tím
4 Michal Nemtuda Dagmar Sanitrová Martin Malachovský Júlia Ružička Horváthová Marián Labuda ml. Miroslav Noga Danov tím
5 Judit Bárdos Viliam Csontos Matej Landl Samuel Spišák Andrea Coddington Anna Šišková Danov tím
6 Martin Meľo Lucia Hablovičová Roman Bomboš Natália Puklušová Viktor Horján Ján Plesník Danov tím
7 Adam Žampa Petra Millerová Ján Snopko Andreas Žampa Ivan Bindas Oľga Belešová Danov tím
8 Jakub Petraník Mário Kollár Zuzana Frenglová Oľga Hamadejová Csongor Kassai Mária Breinerová Danov tím
9 Martin Kollár Lucia Siposová Peter Nagy Lenka Libjaková Johnny Mečoch Zuzana Martinková Adelin tím
10 Danka Barteková Ján Žgravčák Igor Kmeťo Veronika Husárová Igor Kmeťo ml. Andy Timková Adelin tím
11 Michal Sabo Svetlana Rymarenko František Výrostko Magdaléna Izakovičová Jana Kolesárová Branislav Kostka Adelin tím
12 Ľubomír Bukový Ivana Ilgová Peter Šimun Dominika Dadíková Juraj Loj Jana Hubinská Adelin tím
13 Evelyn Karin Haydu Alexander Štefuca Andrea Vizvári Petra Marko Miguel Mendez Danov tím
14 Adam Ďurica Peter Oszlík Marcela Molnárová Alžbeta Ferencová Ján Slezák Ivan Vereš Adelin tím
15 Dagmar Dianová Miňo Kereš Michal Hudák Nikol Weiterová Andrej Bičan Marcel Merčiak Adelin tím
4. séria (2015)
Epizóda Tím Adely
Banášovej
Tím Dana
Dangla
Víťaz
1 Juraj Ďuriš Silvia Šarköziová Vladimír Hajdu Vanessa Šarköziová René Štúr Táňa Radeva Adelin tím
2 Martin Šmahel Dorota Nvotová Dana Gudabová Maťo Homola Evita Urbaníková Peter Kočiš Danov tím
3 Lukáš Kimlička Matej Cifra Katarína Hasprová Jana Mutňanská Danica Jurčová Ivan Béla Vojtek Danov tím
4 Petra Humeňanská Jozef Holly Branislav Bajza Alena Pajtinková Michal Soltész Dana Košická Danov tím
5 Dominika Mirgová Martin Chynoranský Robo Opatovský Barbora Krajčírová Palo Janík Michal Režný Adelin tím
6 Ivana Kubáčková Bruno Ciberej Julo Viršík Marek Fašiang Bibiana Ondrejková Peter Trník Danov tím
7 Tatiana Šúrová Peter Ševčík Štefan Skrúcaný Zuzana Štefečeková Filip Tůma Gabriela Škrabáková Adelin tím
8 Tomáš Hafner Tomáš Kovács Eva Pavlíková Lasky Petra Bernasovská Eva Bacigalová Adelin tím
9 Robo Papp Martina Halinárová Lenka Slaná Patrik Vyskočil Sisa Sklovská Jozef Vajda Adelin tím
10 Stanislava Kašperová Marian Vojtko Miroslav Dvorský Dominika Zeleníková Rastislav Sokol Ondrej Kandráč Adelin tím
11 Matej Tóth Ľubica Čekovská Sáva Popovič Layla Barbara Štubňová Marcel Nemec Adelin tím
12 Marta Maťová Štefan Chrappa Branislav Jobus Gabriela Marcinková Thomas Puskailer Dagmar Duditšová Adelin tím
13 Radomír Milić Vera Wisterová Michal Hudák Mirka Pavlíková Štefan Martinovič Katarína Martinková Adelin tím
14 Ivana Kuxová Michal Slanička František Kovár Jana Kovalčíková Peter Brajerčík Oľga Záblacká Danov tím
15 Kristína Tormová Milan Ondrík Otto Weiter Karin Haydu Peter Lengyel Marek Majeský Danov tím
5. séria (2016)
Epizóda Tím Adely
Banášovej
Tím Dana
Dangla
Víťaz
1 Emma Drobná Juraj Tabaček Martin Mňahončák Natália Hatalová Stanislav Staško Oľga Belešová Danov tím
2 Jakub Rybárik Danica Matušová Judita Hansman Roman Poláčik Monika Haasová Peter Sklár Adelin tím
3 Marcel Lomnický Pavol Gašpar Zora Czoborová Zuzana Porubjaková Barbara Kelíšková Marián Miezga Adelin tím
4 Katarína Ivanková Martin Pupiš Karol Csino Lujza Garajová Schrameková Gabriela Csinová Marek Ťapák Adelin tím
5 Jakub Ružička Marcela Vilhanová Pavol Topoľský Júlia Ružička Horváthová Lacko Cmorej Zuzana Frenglová Adelin tím
6 Samuel Hošek Jozef Kramár Petra Nagyová-Džerengová Michaela Mäsiarová Zuzana Kyzeková Peter Krajčovič Danov tím
7 Kristína Svarinská Helena Krajčiová Elena Podzámska Matej Beňuš Vladimír Kobielsky Marcel Ochránek Remíza
8 Andrej Szabo Terézia Kružliaková Matej Drlička Eva Sakálová Adriana Kučerová Ján Babjak Danov tím
9 Peter Škantár Tomáš Pokorný Katarína Martinková Ladislav Škantár Barbora Andrešičová Zuzana Martinková Adelin tím
10 Andrej Wallner Juraj Jedinák Zuzana Šebestová Zuzana Hanzelová Ľubomír Bajaník Katarína Brychtová Adelin tím
11 Miro Čech Michaela Čobejová Roman Pomajbo Soňa Skoncová Michal Domonkoš Silvia Lakatošová Adelin tím
12 Katarína Šafářiková Martin Kaprálik Pavol Remenár Jakub Petranik Michaela Kapráliková Karin Majtánová Danov tím
13 Richard Labuda Juraj Zaujec Matej Cifra Celeste Buckinghamová Branislav Deák Katarína Baranová Danov tím
14 Vladislav Plevčík Veronika Nízlov Ján Kuric Romana Dang Vánová Daniela Nízlová Laci Strike Adelin tím
15 Lina Mayer Zuzana Smatanová Peter Lipa Jana Kovalčíková Juraj Hrčka Maroš Kramár Danov tím
16 Kristína Turjanová Lukáš Latinák Marcel Merčiak Lucia Hablovičová Matej Tóth František Kovár Danov tím
6. séria (2017)
Epizóda Tím Adely
Vinczeovej
Tím Dana
Dangla
Víťaz
1 Éva Vica Kerekes Samo Trnka Pavol Hammel Lucia Gulisova Martin Madej Marcela Laiferová Danov tím
2 Lukáš Frlajs Marianna Ďurianová Anka Balková Martin Koči Lucia Lužinská Andy Kraus Danov tím
3 Sorizzo Ján Žgravčák Miro Konôpka Marek Koleno Henrieta Mičkovicová Dominika Kavaschová Danov tím
4 Adam Ďurica Lucia Šoralová Adrian Kokoš Suvereno Simona Martausová Maroš Čapka Danov tím
5 Peter Bažík Silvia Krpelanová Ján Lehotský Alena Pajtinková Jozef Nagy Beáta Dubasová Danov tím
6 Jaroslav Bekr Barbora Krajčírová Magdaléna Rybáriková Lýdia Petrušová Mišo Biely Adriana Drafiová Adelin tím
7 Natália Dubovcová Michael Szatmary Iveta Malachovská Andrea Štrbová Petra Toth Martin Malachovský Danov tím
8 Aron Tesfaye Jaroslav Viňarský Miguel Méndez Miroslava Kosorínová Peter Pohančaník Miroslav Janík Danov tím
9 Matúš Krnčok Katarina Korcek Radovan Orth Petra Dubayová Igor Novosad Andrej Bičan Adelin tím
10 Kristína Kanátová Marián Miezga Miroslav Frindt Silvia Nájdená Bruno Ciberej Ľubica Čekovská Adelin tím
11 Tomáš Bezdeda Monika Zázrivcová Brunno Oravec Nika Karch Jozef Metelka Sáva Popovič Adelin tím
12 Edyn Miro Jaroš Matej Landl Dominika Žiaranová Vierka Ayisi Gizela Oňová Adelin tím
13 Michal Kubovčík Přemek Boublík Masahiko Shiraki Zuzana Šebová Karin Olasová Oľga Belešová Danov tím
14 Helena Krajčiová Milo Kráľ Branislav Jobus Stanislava Kašperová Thomas Puskailer Zuzana Vačková Danov tím
7. séria (2018)
Epizóda Tím Stanky
Kašperovej
Tím Juraja "Šoka"
Tabačka
Víťaz
1 Lukáš Adamec Pavel Mihaľák Táňa Radeva Ivana Kuxová Peter Brajerčík Marek Majeský Šokov tím
2 Zuzana Mikulcová Martin Mňahončák Jevgenij Libezňuk Anna Jakab Rakovská Róbert Jakab Jozef Vajda Šokov tím
3 Dominika Richterová Kamil Mikulčík Csongor Kassai Martina Slobodová Pavol Gašpar Anna Šišková Šokov tím
4 Vladislav Plevčík Martina Jančeková Jaroslav Moravčík Jana Kvantiková Alexander Slafkovský Marcel Forgáč Šokov tím
5 Veronika Strapková Ondrej Antálek Ján Škorňa Mirka Luberdová Matúš Kvietik Laco Borbély Šokov tím
6 Kristína Greppelová Branislav Deák Andrej Kraus Tomáš Palonder Veronika Paulovičová Marcel Merčiak Stankin tím
7 Paulína Fialková Slavomír Jurko Marcel Nemec Ivona Fialková Ján Lašák Elena Podzámska Stankin tím
8 Natália Baloghová Lukasz Kos Martin Dejdar Viktória Ráková Michael Szatmary Michal Hudák Stankin tím
9 Karol Čičmanc Martin Madej Miloš Bubán Peter Popluhár Martina Kacinová Eva Pavlíková Šokov tím
10 Pavol Graus Daniela Tomešová Juraj Kemka Andrea Gábišová Marián Labuda ml. Miro Kasprzyk Stankin tím
11 Martin Valihora Miro Beňúš Slavo Gibarthi Daniela Šencová-Mackovičová Tomáš Bezdeda Boris Lettrich Šokov tím
12 Anna Nováková Ján Žgravčák Ján Kuric Dárius Kočí Andrej Palko Eva Máziková Stankin tím
13 Celeste Buckinghamová Marek Fašiang František Kovár Katka Beccu Balážiová Slavomír Hlásný Soňa Norisová Šokov tím
14 Dušan Rapoš Jakub Jablonský Miroslav Noga Richard Autner Peter Bebjak Judita Hansman Remíza
15 Juraj Bača Marián Miezga Oľga Belešová Simona Martausová Jakub Rybárik Roman Pomajbo Stankin tím
8. séria (2019)
Epizóda Tím Adely
Vinczeovej
Tím Dana
Dangla
Víťaz
1 Marián Labuda ml. Matej Landl Ady Hajdu Lucia Siposová Danica Jurčová Zuzana Vačková Danov tím
2 Romana Dang Van Ján Babjak Rastislav Sokol Adriana Kohútková Róbert Pukalovič Stanislav Gális Danov tím
3 Samuel Tomeček Katarína Koščová Róbert Mikla Petra Humeňanská Martina Schindlerová Tomáš Bezdeda Danov tím
4 Ľuboš Hlavena Oľga Hamadejová Tomáš Košec Andrea Chabraňová Karin Majtánová Iveta Malachovská Adelin tím
5 Roman Volák Marco Klepoch Dušan Pašek ml. Monika Chochlíková Oľga Beständig Boris Valábik Adelin tím
6 Kristína Tóthová Michal Jánoš Tomáš Vravník Stanislav Pitoňák Dana Košická Ivan Krúpa Danov tím
7 Mojmír Caban Simona Miháliková Ondrej Hraška Tereza Heftyová Tomáš Mischura Juraj Bača Danov tím
8 Lukáš Dóza Andrea Karnasová Ján Jackuliak Matúš Beniak Michaela Majerníková Boris Farkaš Danov tím
9 Michal Spielmann Nikita Slovák Katarína Martinková Kristína Kanátová Gabriela Škrabáková Peter Sklár Adelin tím
10 Filip Tůma Milan Zimnýkoval Milan Urbaník Michaela Dorčíková Ján Žgravčák Miro Konôpka Danov tím
11 Tony Porucha Lucia Vašíková Miňo Kereš Simona Salátová Gabo Žifčák Jano Gordulič Adelin tím
12 Dominika Mirgová Matúš Okajček Kamil Mikulčík Barbora Krajčírová Jakub Petraník Miroslav Bača Danov tím
13 Štefan Štec Lujza Garajová Schrameková Stanka Kašperová Kristína Greppelová Vlasta Mudríková Juraj Tabaček Adelin tím
14 Marianna Ďurianová Juraj Kemka Sáva Popovič Katka Beccu Balážiová Michal Kubovčík Andrej Bičan Danov tím
9. séria (2020)
Epizóda Tím Adely
Vinczeovej
Tím Dana
Dangla
Víťaz
1 Daniela Hantuchová Branko Radivojevič Radoslav Rančík Danka Barteková Nicole Rajičová Matej Tóth Danov tím
2 Branislav Mosný Peter Brajerčík Juraj Loj Silvia Soldánová Ivana Kuxová Zuzana Kanócz Danov tím
3 Viola Mariner Martin Šalacha Branislav Bystriansky Eva Hornyáková Roman Poláčik Miroslav Dvorský Adelin tím
4 Dárius Koči Zuzana Fialová Fero Mikloško Alexandra Gachulincová Miro Čech Lukáš Kimlička Danov tím
5 Karin Haydu Marcel Merčiak Marián Labuda ml. Stanka Kašperová Marián Miezga František Kovár Danov tím
6 Stanka Kašperová Marián Miezga František Kovár Karin Haydu Marián Labuda ml. Marcel Merčiak Danov tím
7 Adéla Mojišová Štefan Martinovič Štefan Richtárech Zuzana Kyzeková Lucia Hurajová Jakub Ružička Danov tím
8 Filip Jančík Zuzana Smatanová Miko Hladký Emma Drobná Adam Ďurica Peter Bič Adelin tím
9 Zuzana Vačková Matej Zrebný Fero Joke Patrik Slažanský Lukáš Frlajs Michal Sabo Adelin tím
10 Mikuláš Michelčík Števo Eisel Juraj Čurný Lucia Michelčíková Pavol Gašpar Gregor Mareš Adelin tím
11 Laci Strike Martina Lacová Lacko Cmorej Natália Glosíková Linda Luptáková Mário Radačovský Danov tím
12 Eva Sakálová Pavol Čekan Vladimír Hajdu Lucia Lužinská Boris Klempa Peter Novák Danov tím
13 Lukáš Dóza Kristína Tormová Marcel Nemec Richard Labuda Nela Pocisková Juraj Kemka Adelin tím
14 Martin Valihora Svetlana Rymarenko Michal Bugala Natália Germáni Martin Madej Lucia Molnárová Adelin tím
15 Samuel Spišák Viki Valúchová Michal Spišák Zuzana Norisová Ondrej Kovaľ Soňa Norisová Adelin tím
16 Soňa Skoncová Juraj Tabaček Marek Majeský Helena Krajčiová Michael Szatmary Katarína Brychtová Adelin tím
10. séria (2021)
Epizóda Tím Adely
Vinczeovej
Tím Dana
Dangla
Víťaz
1 Adam Žampa Jaro Michalko Marcel Forgáč Anna Jakab Rakovská Tomáš Petrik Róbert Jakab Danov tím
2 Peter Sabaka Iveta Malachovská Sáva Popovič Barbora Brezová Bibiana Ondrejková Miloš Bubán Adelin tím
3 Ondřej Daniš Dominika Výrosteková Michal Ďuriš Iveta Pagáčová Michal Koleják Barbora Švidraňová Adelin tím
4 Martin Jurčo Jarka Vitovičová Štefan Chrappa Miroslav Janík Petra Bernasovská Richard Dedek Adelin tím
5 Klaudia Medlová Jaroslav Janus Ján Valach Magdaléna Rybáriková Alexander Slafkovský Jozef Žabka Adelin tím
6 Robo Papp Dagmar Dianová Gabriel Kocák Milan Zimnýkoval Petra Tóthová Juraj Bača Danov tím
7 Cyril Žolnír Júlia Ružička Horváthová Michal Rovňák Renáta Ryníková Slávka Halčáková Tomáš Palonder Adelin tím
8 Matúš Kolárovský Zdenka Predná Oskar Rózsa Dominika Jurena Stará Peter Cmorik Mário Kollár Adelin tím
9 Daniela Simanová Viliam Hauzer Marek Makara Barbora Žiačiková Marek Marušiak Ľuboš Hlavena Adelin tím
10 Richard Autner Evita Urbaníková Branislav Jobus Broňa Kováčiková Andrea Coddington Rasťo Piško Danov tím
11 Katarína Koščová Dávid Králik Ľudovít Mravec Jakubove Lujza Garajová Schrameková Roman Veverka Jana Majeská Adelin tím
12 Marek Fašiang Helena Tomková Pavol Remenár Dorota Nvotová René Štúr Beáta Dubasová Adelin tím
13 Šimon Svitok Michaela Várady Jaroslav Dvorský Daniel Žulčák Andrea Bučko Daniel Špiner Danov tím
14 Kristína Madarová Adam Jančina Jana Kovalčíková Klaudia Malenovská Peter Ondrejička Danica Jurčová Remíza
15 Michal Režný Anikó Vargová Vladimír Kobielsky Jana Kvantíková Branislav Deák Judita Hansman Adelin tím
16 Matej Cifra Simona Salátová Tomáš Dohňanský Veronika Ostrihoňová Andrej Bičan Peter Novák Adelin tím
11. séria (2022)
Epizóda Tím Adely
Vinczeovej
Tím Dana
Dangla
Víťaz
1 Iveta Gombošová Ján Hudok Peter Marcin Viliam Stankay Mariana Ďurianová Karin Majtánová Danov tím
2 Jakub Petraník Katarína Ščevlíková Juraj Predmerský Miroslava Drínová Jakub Růžička Lucia Vrablicová
3
4
5

Časti[upraviť | upraviť zdroj]

1. séria (2013)[upraviť | upraviť zdroj]

No. # Názov Premiéra
Slovensko
Share v
12+
Počet divákov v
12+
1
1
Epizóda 1
1. apríl 2013
14,2%
362 000
2
2
Epizóda 2
5. apríl 2013
15,6%
348 000
3
3
Epizóda 3
12. apríl 2013
17,1%
363 000
4
4
Epizóda 4
19. apríl 2013
16,5%
336 000
5
5
Epizóda 5
26. apríl 2013
14,9%
293 000
6
6
Epizóda 6 - Hokejový špeciál
3. máj 2013
15,1%
326 000
7
7
Epizóda 7
10. máj 2013
14,1%
275 000
8
8
Epizóda 8
17. máj 2013
14,4%
281 000
9
9
Epizóda 9
24. máj 2013
15,5%
313 000
10
10
Epizóda 10
31. máj 2013
14,4%
290 000
11
11
Epizóda 11
7. jún 2013
18,5%
348 000
12
12
Epizóda 12
14. jún 2013
15,4%
277 000
13
13
Epizóda 13 - Východniarsky špeciál
21. jún 2013
16,4%
266 000
14
14
Epizóda 14
28. jún 2013
16,3%
301 000
15
15
Epizóda 15 - Prázdninový špeciál
5. júl 2013
22,2%
372 000

2. séria (2013)[upraviť | upraviť zdroj]

No. # Názov Premiéra
Slovensko
Share v
12+
Počet divákov v
12+
16
1
Epizóda 1
6. september 2013
12,2%
241 000
17
2
Epizóda 2
13. september 2013
14,7%
289 000
18
3
Epizóda 3
20. september 2013
15,5%
N/A
19
4
Epizóda 4
27. september 2013
15,3%
N/A
20
5
Epizóda 5
4. október 2013
21,7%
N/A
21
6
Epizóda 6
11. október 2013
15,8%
N/A
22
7
Epizóda 7
18. október 2013
17,3%
360 000
23
8
Epizóda 8
25. október 2013
17,0%
364 000
24
9
Epizóda 9
8. november 2013
17,1%
N/A
25
10
Epizóda 10
15. november 2013
14,7%
311 000
26
11
Epizóda 11
22. november 2013
N/A
N/A
27
12
Epizóda 12
29. november 2013
16,2%
341 000
28
13
Epizóda 13 - Mikulášsky špeciál
6. december 2013
24,0%
505 000
29
14
Epizóda 14
13. december 2013
16,9%
343 000
30
15
Epizóda 15 - Vianočný špeciál
20. december 2013
N/A
N/A

3. séria (2014)[upraviť | upraviť zdroj]

No. # Názov Premiéra
Slovensko
Share v
12+
Počet divákov v
12+
31
1
Epizóda 1
5. september 2014
18,0%
336 000
32
2
Epizóda 2 - Stredoslovenský špeciál
12. september 2014
N/A
386 000
33
3
Epizóda 3
19. september 2014
19,7%
370 000
34
4
Epizóda 4 - Bratislavský špeciál
26. september 2014
18,1%
360 000
35
5
Epizóda 5
3. október 2014
18,9%
392 000
36
6
Epizóda 6
10. október 2014
17,8%
359 000
37
7
Epizóda 7
17. október 2014
20,1%
401 000
38
8
Epizóda 8
24. október 2014
20,7%
418 000
39
9
Epizóda 9
31. október 2014
20,3%
410 000
40
10
Epizóda 10
7. november 2014
20,7%
415 000
41
11
Epizóda 11
14. november 2014
20,9%
423 000
42
12
Epizóda 12
21. november 2014
20,5%
419 000
43
13
Epizóda 13
28. november 2014
23,8%
514 000
44
14
Epizóda 14 - Mikulášsky špeciál
5. december 2014
23,8%
505 000
45
15
Epizóda 15 - Silvestrovský špeciál
31. december 2014
27,8%
632 000

4. séria (2015)[upraviť | upraviť zdroj]

No. # Názov Premiéra
Slovensko
Share v
12+
Počet divákov v
12+
46
1
Epizóda 1
4. september 2015
19,6%
396 000
47
2
Epizóda 2
11. september 2015
23,6%
467 000
48
3
Epizóda 3
18. september 2015
23,9%
463 000
49
4
Epizóda 4
25. september 2015
20,6%
443 000
50
5
Epizóda 5
2. október 2015
22,6%
452 000
51
6
Epizóda 6
16. október 2015
23,1%
475 000
52
7
Epizóda 7
23. október 2015
24,0%
491 000
53
8
Epizóda 8
30. október 2015
25,4%
500 000
54
9
Epizóda 9
6. november 2015
24,7%
504 000
55
10
Epizóda 10
13. november 2015
N/A
N/A
56
11
Epizóda 11
20. november 2015
26,9%
564 000
57
12
Epizóda 12
27. november 2015
24,5%
495 000
58
13
Epizóda 13 - Mikulášsky špeciál
4. december 2015
26,0%
542 000
59
14
Epizóda 14 - Vianočný špeciál
11. december 2015
N/A
N/A
60
15
Epizóda 15 - Silvestrovský špeciál
31. december 2015
26,3%
573 000

5. séria (2016)[upraviť | upraviť zdroj]

No. # Názov Premiéra
Slovensko
Share v
12+
Počet divákov v
12+
61
1
Epizóda 1
2. september 2016
27,3%
503 000
62
2
Epizóda 2
9. september 2016
27,2%
507 000
63
3
Epizóda 3
16. september 2016
N/A
N/A
64
4
Epizóda 4
23. september 2016
29,5%
575 000
65
5
Epizóda 5
30. september 2016
28,7%
560 000
66
6
Epizóda 6
7. október 2016
27,9%
576 000
67
7
Epizóda 7 - Muži proti ženám
14. október 2016
31,8%
634 000
68
8
Epizóda 8
21. október 2016
32,9%
669 000
69
9
Epizóda 9
28. október 2016
N/A
N/A
70
10
Epizóda 10 - Rozhlas vs. televízia
4. november 2016
29,2%
607 000
71
11
Epizóda 11
18. november 2016
29,8%
599 000
72
12
Epizóda 12
25. november 2016
30,8%
606 000
73
13
Epizóda 13 - Mikulášsky špeciál
2. december 2016
29,2%
614 000
74
14
Epizóda 14
9. december 2016
N/A
N/A
75
15
Epizóda 15
16. december 2016
31,9%
630 000
76
16
Epizóda 16 - Silvestrovský špeciál
31. december 2016
25,3%
610 000

6. séria (2017)[upraviť | upraviť zdroj]

No. # Názov Premiéra
Slovensko
Share v
12+
Počet divákov v
12+
77
1
Epizóda 1
8. september 2017
23,5%
442 000
78
2
Epizóda 2
22. september 2017
N/A
N/A
79
3
Epizóda 3
29. september 2017
N/A
N/A
80
4
Epizóda 4
6. október 2017
19,1 %[6]
380 000[6]
81
5
Epizóda 5
13. október 2017
N/A
N/A
82
6
Epizóda 6
20. október 2017
N/A
N/A
83
7
Epizóda 7
27. október 2017
N/A
N/A
84
8
Epizóda 8
3. november 2017
20,4%[7]
440 000[7]
85
9
Epizóda 9
10. november 2017
21,0%
434 000
86
10
Epizóda 10
24. november 2017
20,6%[8]
423 000[8]
87
11
Epizóda 11
1. december 2017
N/A
N/A
88
12
Epizóda 12 - Mikulášsky špeciál
8. december 2017
N/A
N/A
89
13
Epizóda 13
15. december 2017
22,5%[9]
482 000[9]
90
14
Epizóda 14 - Silvestrovský špeciál
31. december 2017
24,5%[10]
645 000[10]

7. séria (2018)[upraviť | upraviť zdroj]

No. # Názov Premiéra
Slovensko
Share v
12+
Počet divákov v
12+
91
1
Epizóda 1
7. september 2018
19,2[11]
354 000[11]
92
2
Epizóda 2
14. september 2018
17,4 %[12]
330 000[12]
93
3
Epizóda 3
21. september 2018
94
4
Epizóda 4
28. september 2018
95
5
Epizóda 5
5. október 2018
96
6
Epizóda 6
12. október 2018
97
7
Epizóda 7
19. október 2018
98
8
Epizóda 8 - Špeciál - 100.rokov vzniku ČSR
26. október 2018
99
9
Epizóda 9
2. november 2018
100
10
Epizóda 10
9. november 2018
101
11
Epizóda 11
23. november 2018
102
12
Epizóda 12
30. november 2018
103
13
Epizóda 13 - Mikulášsky špeciál
7. december 2018
104
14
Epizóda 14
14. december 2018
105
15
Epizóda 15 - Silvestrovský špeciál
31. december 2018

8. séria (2019)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov Premiéra
Slovensko
Share v 12+ Počet divákov v 12+
106
1
Epizóda 1
13. september 2019
107
2
Epizóda 2
20. september 2019
108
3
Epizóda 3 - SuperStar špecial
27. september 2019
109
4
Epizóda 4
4. október 2019
110
5
Epizóda 5
11. október 2019
111
6
Epizóda 6
18. október 2019
112
7
Epizóda 7
25. október 2019
113
8
Epizóda 8
8. november 2019
114
9
Epizóda 9 - Špeciál - 30 let od Sametovej revolúcie
18. november 2019
115
10
Epizóda 10
22. november 2019
116
11
Epizóda 11
29. november 2019
117
12
Epizóda 12 - Mikulášsky špeciál
6. december 2019
118
13
Epizóda 13
13. december 2019
119
14
Epizóda 14 - Silvestrovský špeciál
31. december 2019

9. séria (2020)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov Premiéra
Slovensko
Share v 12+ Počet divákov v 12+
120
1
Epizóda 1
11. september 2020
121
2
Epizóda 2
18. september 2020
122
3
Epizóda 3
25. september 2020
123
4
Epizóda 4
2. október 2020
124
5
Epizóda 5
9. október 2020
125
6
Epizóda 6
16. október 2020
126
7
Epizóda 7
23. október 2020
127
8
Epizóda 8 - Hudebný špeciál
30. október 2020
128
9
Epizóda 9
6. november 2020
129
10
Epizóda 10
13. november 2020
130
11
Epizóda 11 - Tanečný špeciál
20. november 2020
131
12
Epizóda 12
27. november 2020
132
13
Epizóda 13 - Mikulášsky špeciál
4. december 2020
133
14
Epizóda 14
11. december 2020
134
15
Epizóda 15 - Vianočný špeciál
18. december 2020
135
16
Epizóda 16 - Silvestrovský špeciál
31. december 2020

10. séria (2021)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov Premiéra
Slovensko
Share v 12+ Počet divákov v 12+
136
1
Epizóda 1
3. september 2021
137
2
Epizóda 2
10. september 2021
138
3
Epizóda 3
17. september 2021
139
4
Epizóda 4
24. september 2021
140
5
Epizóda 5
1. október 2021
141
6
Epizóda 6
15. október 2021
142
7
Epizóda 7
22. október 2021
143
8
Epizóda 8 - Muzikantský špeciál
29. október 2021
144
9
Epizóda 9
5. november 2021
145
10
Epizóda 10
12 .november 2021
146
11
Epizóda 11
19 .november 2021
147
12
Epizóda 12
26 .november 2021
148
13
Epizóda 13
3. december 2021
149
14
Epizóda 14 - Mikulášsky špeciál
10. december 2021
150
15
Epizóda 15 - Vianočný špeciál
17. december 2021
151
16
Epizóda 16 - Silvestrovský špeciál
31. december 2021

11. séria (2022)[upraviť | upraviť zdroj]

# Názov Premiéra
Slovensko
Share v 12+ Počet divákov v 12+
152
1
Epizóda 1
14. január 2022
153
2
Epizóda 2
21. január 2022
154
3
Epizóda 3
28. január 2022
155
4
Epizóda 4
4. február 2022
156
5
Epizóda 5
10. február 2022

Referencie[upraviť | upraviť zdroj]

  1. Milujem Slovensko v Česko-Slovenskej filmovej databáze
  2. Milujem Slovensko v Internetovej databáze filmov (po anglicky)
  3. https://www.tv-archiv.sk/milujem-slovensko
  4. Milujem Slovensko má nových kapitánov! [online]. strategie.hnonline.sk, [cit. 2018-08-01]. Dostupné online.
  5. Rozhlas a televízia Slovenska [online]. www.rtvs.org, [cit. 2018-08-04]. Dostupné online.
  6. a b Piate kolo Let's Dance mala najnižšiu sledovanosť, Jojka s filmom viedla rebríčku. medialne.etrend.sk. Dostupné online [cit. 2018-09-23].
  7. a b Let's Dance sa lúčilo ako dvojka trhu, u mladých mala navrch romantika na Joj. medialne.etrend.sk. Dostupné online [cit. 2018-09-23].
  8. a b Všetko alebo nič je v 12 – 54 pre Markízu nasledovanejším programom roka. medialne.etrend.sk. Dostupné online [cit. 2018-09-23].
  9. a b Farma aj V siedmom nebi finišovali ako trhoví lídri. medialne.etrend.sk. Dostupné online [cit. 2018-09-23].
  10. a b Návrat Susedov prilákal k televízorom viac ako milión divákov. medialne.etrend.sk. Dostupné online [cit. 2018-09-23].
  11. a b Tvoja tvár znie povedome štartovala ako líder, viedol aj Talent. medialne.etrend.sk. Dostupné online [cit. 2018-09-12].
  12. a b Tvoja tvár a Talent si držia nadpriemer, v piatok viedla u mladých Farma. medialne.etrend.sk. Dostupné online [cit. 2018-09-23].

Externé odkazy[upraviť | upraviť zdroj]