Súbor:LibertyFormationSlab092313.jpg

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pôvodný súbor(2 872 × 2 376 pixelov, veľkosť súboru: 4,13 MB, MIME typ: image/jpeg)

Tento zdieľaný súbor je z Wikimedia Commons a je možné ho používať na iných projektoch. Nižšie sú zobrazené informácie z popisnej stránky súboru.

Opis súboru

Popis
English: Fossiliferous limestone slab from the Liberty Formation (Upper Ordovician) of Caesar Creek State Park near Waynesville, Ohio. Specimen found by College of Wooster student Willy Nelson.
Deutsch: Fossilienhaltige Kalksteinplatte aus der Liberty-Formation (Oberordovizium) des Caesar Creek Nationalparks nahe Waynesville, Ohio. Exemplar gefunden vom Studenten des College of Wooster Willy Nelson.
Dátum
Zdroj Vlastné dielo
Autor Wilson44691

Licencovanie

Ja, držiteľ autorských práv k tomuto dielu ho týmto zverejňujem za podmienok nasledovnej licencie:
Creative Commons CC-Zero Tento súbor je sprístupnený za podmienok Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
Osoba, ktorá spojila dielo s týmto vyhlásením uvoľnila toto dielo ako public domain (voľné dielo) tým, že sa s celosvetovou platnosťou vzdala všetkých svojich autorských práv, vrátane všetkých súvisiacich a susedných práv, do rozsahu, aký povoľuje zákon, aj na komerčné využitie, to všetko bez potreby žiadať na využitie povolenie.

História súboru

Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

dátum/časNáhľadrozmerypoužívateľkomentár
aktuálna01:14, 25. september 2013Náhľad verzie z 01:14, 25. september 20132 872 × 2 376 (4,13 MB)Wilson44691User created page with UploadWizard

Na tento obrázok odkazuje nasledujúca stránka:

Globálne využitie súborov

Nasledovné ďalšie wiki používajú tento súbor:

Metadáta