Súbor:Nicole kidman3cropped.jpg

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nicole_kidman3cropped.jpg(310 × 398 pixelov, veľkosť súboru: 33 KB, MIME typ: image/jpeg)

Tento zdieľaný súbor je z Wikimedia Commons a je možné ho používať na iných projektoch. Nižšie sú zobrazené informácie z popisnej stránky súboru.

Opis súboru

Popis

Nicole Kidman at Cannes Film Festival 2001

Dátum
Zdroj crop from Image:Nicole kidman3.jpg
Autor Rita Molnár, cropped by Machocarioca

Licencovanie

Ja, držiteľ autorských práv k tomuto dielu ho týmto zverejňujem za podmienok nasledovnej licencie:
w:sk:Creative Commons

uvedenie autorov meniť za rovnakých podmienok

Tento súbor je licencovaný za podmienok Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 Generic, 2.0 Generic a 1.0 Generic.
Môžete slobodne:
  • zdieľať – kopírovať, šíriť a prenášať dielo
  • meniť ho – upravovať dielo
Za nasledovných podmienok:
  • uvedenie autorov – Musíte uviesť autorov diela spôsobom, aký požaduje autor alebo držiteľ licencie (ale nie žiadnym spôsobom, ktorý by naznačoval, že podporujú vás alebo vaše využitie diela)
  • meniť za rovnakých podmienok – Ak toto dielo zmeníte, prevediete do inej formy alebo použijete ako základ iného diela, môžete výsledné odvodené dielo šíriť iba pod rovnakou alebo podobnou licenciou ako je táto.

Personality rights
Přestože je toto dílo pod svobodnou licencí nebo volné, může být jeho užití omezeno zákony na ochranu osobnosti vyobrazených osob, pokud s takovým užitím nesouhlasily. V těchto případech vás může ochránit model release nebo jiný doklad o souhlasu. Přestože to není jeho povinnost, může vám se získáním takového dokladu pomoci uživatel, který soubor načetl. Více informací se dočtete v našem vyloučení odpovědnosti.

História súboru

Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

dátum/časNáhľadrozmerypoužívateľkomentár
aktuálna11:35, 17. máj 2007Náhľad verzie z 11:35, 17. máj 2007310 × 398 (33 KB)Rossrs~commonswikiremoved small reflection, otherwise unchanged
00:54, 15. máj 2007Náhľad verzie z 00:54, 15. máj 2007310 × 398 (33 KB)MachoCariocaCropped from[http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Nicole_kidman3.jpg] {{Information |Description= Nicole Kidman at Cannes Film Festival 2001 |Source=self-made |Date= |Author= Rita Molnar, cropped by Machocarioca }} ==Summary== {

Na tento súbor odkazujú nasledujúce 4 stránky:

Globálne využitie súborov

Nasledovné ďalšie wiki používajú tento súbor:

Zobraziť ďalšie globálne použitie tohto súboru.