Súbor:Nuvola apps ksig.png

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nuvola_apps_ksig.png(128 × 128 pixelov, veľkosť súboru: 10 KB, MIME typ: image/png)

Tento zdieľaný súbor je z Wikimedia Commons a je možné ho používať na iných projektoch. Nižšie sú zobrazené informácie z popisnej stránky súboru.

Popis

Icon from Nuvola icon theme for KDE 3.x.

Dátum
Zdroj http://icon-king.com
Autor David Vignoni / ICON KING
Povolenie
(Využívanie tohto súboru)

http://www.icon-king.com/projects/nuvola/

GNU head Táto knižnica je slobodný softvér; môžete ju šíriť a meniť za podmienok GNU Lesser General Public License, ktorú publikovala Free Software Foundation; buď verzie 2.1 licencie alebo (ak sa tak rozhodnete) ktorejkoľvek neskoršej verzie. Táto knižnica je šírená v nádeji, že bude užitočný, ale bez akejkoľvek záruky; aj bez implicitnej záruky obchodovateľnosti alebo vhodnosti na určitý účel. Podrobnosti nájdete vo verzii 2.1 a verzii 3 GNU Lesser General Public License.

História súboru

Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

dátum/časNáhľadrozmerypoužívateľkomentár
aktuálna16:58, 11. september 2005Náhľad verzie z 16:58, 11. september 2005128 × 128 (10 KB)AlphaxImage from the Nuvola icon theme for KDE 3.x by David Vignoni Source: http://www.icon-king.com {{LGPL}} Category:Nuvola icons\

Viac ako 100 stránok odkazuje na tento súbor. Nasledovný zoznam zobrazuje prvých 100 stránok odkazujúcich iba na tento súbor. Môžete si pozrieť úplný zoznam.

Globálne využitie súborov

Metadáta