Súbor:Piazza della Vittoria, Pavia.jpg

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pôvodný súbor(1 024 × 680 pixelov, veľkosť súboru: 319 KB, MIME typ: image/jpeg)

Tento zdieľaný súbor je z Wikimedia Commons a je možné ho používať na iných projektoch. Nižšie sú zobrazené informácie z popisnej stránky súboru.

Opis súboru

Popis
English: Nightfall in Piazza della Vittoria (Main central place of Pavia)
Italiano: Piazza della Vittoria a Pavia, al crepuscolo
Dátum
Zdroj Vlastné dielo
Autor Goldmund100
Povolenie
(Využívanie tohto súboru)
Taken by Luca Volpi (Goldmund100) | Visit my Photo Gallery

If you use this photograph outside Wikimedia, I would highly appreciate if you let me know by email or on my talk page, as I'm curious where my work is used. Please choose a Free license to abide by.
If you would like to use this image in a way which is incompatible with the given Free licenses, please contact me for commercial agreement.

Licencovanie

Ja, držiteľ autorských práv k tomuto dielu ho týmto zverejňujem za podmienok nasledovných licencií:
GNU head Bolo udelené povolenie kopírovať, širiť a/alebo meniť tento dokument za podmienok GNU Free Documentation License, verzie 1.2 alebo ktorejkoľvek neskoršej verzie publikovanej Free Software Foundation; bez Nemenných častí, bez Textov na prednej obálke a bez Textov na zadnej obálke. Kópia tejto licencie je zahrnutá v časti nazvanej GNU Free Documentation License.
w:sk:Creative Commons

uvedenie autorov meniť za rovnakých podmienok

Tento súbor je licencovaný za podmienok Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic a 1.0 Generic.
Môžete slobodne:
  • zdieľať – kopírovať, šíriť a prenášať dielo
  • meniť ho – upravovať dielo
Za nasledovných podmienok:
  • uvedenie autorov – Musíte uviesť autorov diela spôsobom, aký požaduje autor alebo držiteľ licencie (ale nie žiadnym spôsobom, ktorý by naznačoval, že podporujú vás alebo vaše využitie diela)
  • meniť za rovnakých podmienok – Ak toto dielo zmeníte, prevediete do inej formy alebo použijete ako základ iného diela, môžete výsledné odvodené dielo šíriť iba pod rovnakou alebo podobnou licenciou ako je táto.

Môžete si zvoliť ľubovolnú z týchto licencií.

História súboru

Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

dátum/časNáhľadrozmerypoužívateľkomentár
aktuálna09:36, 16. február 2009Náhľad verzie z 09:36, 16. február 20091 024 × 680 (319 KB)Goldmund100{{Information |Description={{en|1=Nightfall in Piazza della Vittoria (Main central place of Pavia)}} {{it|1=Piazza della Vittoria a Pavia, al crepuscolo}} |Source=Opera creata e caricata dall'autore (own work by uploader) |Author=[[User:Goldmund100|Goldmu

Na tento súbor odkazuje nasledujúca stránka:

Globálne využitie súborov

Nasledovné ďalšie wiki používajú tento súbor:

Metadáta