Súbor:Szabolcs, Mudrány mansion.jpg

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pôvodný súbor(4 752 × 3 168 pixelov, veľkosť súboru: 10,98 MB, MIME typ: image/jpeg)

Tento zdieľaný súbor je z Wikimedia Commons a je možné ho používať na iných projektoch. Nižšie sú zobrazené informácie z popisnej stránky súboru.

Opis súboru

Popis Mudrány mansion in Szabolcs village
label QS:Len,"Mudrány mansion in Szabolcs village"
label QS:Lhu,"A Mudrány-kúria Szabolcs faluban"
Icone chateau fort.svg

This is a photo of a monument in Hungary. Identifier: 8437

Dátum
Zdroj Vlastné dielo, photo by Szilas
Autor Szilas

Template:Commons

Licencovanie

SemiPD-icon.svg

Hungary

This reproduction is permitted under article 68 of the Hungarian copyright law (1999/LXXVI), which specifies that if a fine art, architectural or applied art creation is erected with a permanent character outdoors in a public place, a view of it may be made and used without the authorization of the author and paying remuneration to him.

Note: According to the article 68 Paragraph (5), the provision of Article 34, Paragraph (1), that "from a disclosed work any part may be cited by indication of the source and naming the author indicated as such", shall not be applicable to the use of fine art, artistic photographic and applied art creations.

According to the article 67 Paragraph (3) the author’s name has to be indicated on a view if this is intended to present a specific fine art, architectural, applied art or industrial design creation or engineering structure. The author’s name has likewise to be indicated if such creations are used for presentation in scientific and educational lectures as well as for school education purposes (Article 33, Paragraph (4)).

See COM:CRT/Hungary#Freedom of panorama for more information.

English | Magyar | +/−
Ja, držiteľ autorských práv k tomuto dielu ho týmto zverejňujem za podmienok nasledovnej licencie:
Creative Commons CC-Zero Tento súbor je sprístupnený za podmienok Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
Osoba, ktorá spojila dielo s týmto vyhlásením uvoľnila toto dielo ako public domain (voľné dielo) tým, že sa s celosvetovou platnosťou vzdala všetkých svojich autorských práv, vrátane všetkých súvisiacich a susedných práv, do rozsahu, aký povoľuje zákon, aj na komerčné využitie, to všetko bez potreby žiadať na využitie povolenie.

História súboru

Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

dátum/časNáhľadrozmerypoužívateľkomentár
aktuálna09:27, 6. jún 2015Náhľad verzie z 09:27, 6. jún 20154 752 × 3 168 (10,98 MB)Szilas

Na tento súbor odkazuje nasledujúca stránka:

Globálne využitie súborov

Nasledovné ďalšie wiki používajú tento súbor:

Metadáta