Wikipédia:Otázky

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Vrátiť sa Pomoc:Obsah
Návod

Na tejto stránke môžete písať otázky, ktoré sa netýkajú Wikipédie. Nemusíte sa prihlasovať, stačí, ak budete postupovať nasledovne:

  1. Kliknite na záložku pridať tému, alebo na tento link, ktorý vytvorí novú sekciu na konci článku
  2. Do riadku „Predmet:“ napíšte stručný názov otázky.
  3. Do prázdneho poľa napíšte svoju otázku.
  4. Kliknite na tlačidlo „Publikovať zmeny“.

Pamätajte však:

  • zaoberáme sa tvorbou encyklopédie a preto nie sme povinní vám odpovedať.
  • nie sme pisári vašich referátov a ani iných písomných prác
  • nepíšte sem svoju emailovú adresu (kvôli spamu), príďte sa sem pozrieť neskôr, či bola vaša otázka zodpovedaná,

Alebo chcete:


Upravil som to a stále to nie je dobré. Prečo?[upraviť | upraviť kód]

Dobrý deň, stále mi píše, že článok Šamorínčan/ Somorjai nespĺňa encyklopedickú významnosť a pritom som dodal relevantné zdroje a článok potrebuje základné rozšírenie, no mne sa zdá, že som už všetko spravil podľa príručky. Neviem tam však vložiť taký blok - základné údaje ako má napr. Denník N. Ďakujem. ----Vladimir Gabor (diskusia) sa nepodpísal(a)

@Vladimir Gabor: Dobrý deň. Šablóna je vkladaná redaktormi, čiže ak ten článok niekto skontroluje a zistí, že už je upravený, odstráni ju. Otázkou je ale významnosť témy o ktorej píšete. Viac informácii o významnosti sa dočítate tu: Wikipedická významnosť. --KasciJ 08:56, 8. október 2019 (UTC)

No Denník N pôsobí na celom Slovensku ako aj bulvárny Nový Čas a my len lokálne ale to predsa by nemalo zohrávať nejakú úlohu? ----Vladimir Gabor (diskusia) sa nepodpísal(a)

@Vladimir Gabor: Ak sa bavíme o významnosti, tak to môže zohrávať úlohu, kedže nie všetky lokálne média sú natoľko významné, aby boli v encyklopédii - wikipédii. Nato sú tu ale fundovanejší redaktori. Čo sa týka infoboxu, ten môžete vložiť rovnako ako to majú iné denníky. Infobox Noviny má aj dokumentáciu, kde je popísané ako ho používať. PS: V diskusiách sa príspevky podpisujú značkou: --~~~~ --KasciJ 09:16, 8. október 2019 (UTC)