Ženská štvorhra na Andalucia Tennis Experience 2009

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Andalucia Tennis Experience 2009
Víťazky :   Poľsko Klaudia Jansová
Poľsko Alicja Rosolská
Finalistky :   Španielsko Anabel Medinová Garriguesová
Španielsko Virginia Ruanová Pascualová
Výsledok :   6-3 6-3
Kategórie

dvojhra

 

štvorhra


Pozri aj Tenisový portál

Ženská štvorhra na Andalucia Tennis Experience 2009 sa hrala ako súčasť Andalucia Tennis Experience 2009 od 6. do 12. apríla 2009. Titul získali Poľky Klaudia Jansová a Alicja Rosolská, ktoré vo finále porazili španielsky pár Anabel Medinová Garriguesová, Virginia Ruanová Pascualová 6-3 6-3. Pre K. Jansovú to bol prvý a pre A. Rosolskú druhý titul vo štvorhre na okruhu WTA.

Nasadenie[upraviť | upraviť zdroj]

Č.
Tenistky
Rebríček WTA
1 Španielsko Anabel Medinová Garriguesová
Španielsko Virginia Ruanová Pascualová
11
2 Poľsko Klaudia Jansová
Poľsko Alicja Rosolská
119
3 Estónsko Maret Aniová
Česko Renata Voráčová
161
4 Spojené kráľovstvo Sarah Borwellová
Južná Afrika Natalie Grandinová
169

Odmeny a body do rebríčka[upraviť | upraviť zdroj]

Kolo Body ATP Výhra
Víťazky 280 17 262 USD
Finalistky 200 9 023 USD
Semifinalistky 130 4 865 USD
Štvrťfinalistky 70 2 589 USD
1. kolo 1 1 350 USD

Výsledky[upraviť | upraviť zdroj]

1. kolo   Štvrťfinále   Semifinále   Finále
1  Španielsko A. Garriguesová
 Španielsko V. Ruanová Pascualová
7 6    
   Francúzsko S. Cohenová-Alorová
 Taliansko T. Garbinová
5 3       1  Španielsko A. Garriguesová
 Španielsko V. Ruanová Pascualová
6 68 10  
   Taliansko F. Schiavoneová
 Taliansko R. Vinciová
6 6        Taliansko F. Schiavoneová
 Taliansko R. Vinciová
2 7 5  
WC  Španielsko E. Candelová
 Argentína M. Salerniová
4 2         1  Španielsko A. Garriguesová
 Španielsko V. Ruanová Pascualová
6 6    
4  Spojené kráľovstvo S. Borwellová
 Južná Afrika N. Grandinová
64 3            Salvádor P. Hercogová
 Česko V. Uhlířová
3 1    
   Rumunsko S. Cîrsteová
 Rumunsko I. Olaruová
7 6          Rumunsko S. Cîrsteová
 Rumunsko I. Olaruová
0 1  
   Rusko J. Ivanovová
 Salvádor M. Peškiričová
4 3        Salvádor P. Hercogová
 Česko V. Uhlířová
6 6    
   Salvádor P. Hercogová
 Česko V. Uhlířová
6 6         1  Španielsko A. Garriguesová
 Španielsko V. Ruanová Pascualová
3 3  
   Francúzsko S. Bremondová
 Francúzsko P. Parmentierová
6 7         2  Poľsko K. Jansová
 Poľsko A. Rosolská
6 6  
   Taliansko S. Erraniová
 Slovensko J. Husárová
3 5          Francúzsko S. Bremondová
 Francúzsko P. Parmentierová
65 5    
   Estónsko K. Kanepiová
 Bulharsko C. Pironkovová
6 3 7   3  Estónsko M. Aniová
 Česko R. Voráčová
7 7    
3  Estónsko M. Aniová
 Česko R. Voráčová
3 6 10       3  Estónsko M. Aniová
 Česko R. Voráčová
68 6 3
   Ukrajina J. Bejgeľzimerová
 Ukrajina V. Kapšajová
5 6 10       2  Poľsko K. Jansová
 Poľsko A. Rosolská
7 3 10  
   Rusko M. Kondratievová
 Francúzsko S. Lefevreová
7 2 6        Ukrajina J. Bejgeľzimerová
 Ukrajina V. Kapšajová
4 1  
   Salvádor A. Klepačová
 Tunisko S. Sfarová
4 2     2  Poľsko K. Jansová
 Poľsko A. Rosolská
6 6    
2  Poľsko K. Jansová
 Poľsko A. Rosolská
6 6    

Externé odkazy[upraviť | upraviť zdroj]