Ženská štvorhra na US Open 2008

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Prejsť na: navigácia, hľadanie
US Open 2008
Víťazi :   Zimbabwe Cara Black a USA Liezel Huberová
Finalisti :   USA Lisa Raymondová a Austrália Samantha Stosurová
Výsledok :   6-3, 7-6(6)
Kategórie
Dvojhra   muži   ženy       chlapci   dievčatá
Štvorhra   muži   ženy   zmiešaná   chlapci   dievčatá

Ženská štvorhra na US Open 2008 sa hrala ako súčasť US Open 2008 od 25. augusta do 7. septembra.

Výsledky[upraviť | upraviť zdroj]

Legenda[upraviť | upraviť zdroj]

Finále[upraviť | upraviť zdroj]

  Štvrťfinále Semifinále Finále
                                       
  1  Zimbabwe C. Blacková
 USA Huberová
6 6  
8  Čína Yanová
 Čína Zhengová
4 3  
  1  Zimbabwe C. Blacková
 USA Huberová
6 6  
  5  Španielsko Medinová Garriguesová
 Španielsko Ruanová Pascualová
1 4  
 USA Kopsová-Jonesová
 USA Spearsová
6 3 62
  5  Španielsko Medinová Garriguesová
 Španielsko Ruanová Pascualová
2 6 7  
    1  Zimbabwe C. Blacková
 USA Huberová
6 7
  10  USA Raymondová
 Austrália Stosurová
3 66
   Slovensko Cibulková
 Francúzsko Razzanová
1 6 3  
4  Slovinsko Srebotniková
 Japonsko Sugijamová
6 4 6  
4  Slovinsko Srebotniková
 Japonsko Sugijamová
5 1
  10  USA Raymondová
 Austrália Stosurová
7 6  
10  USA Raymondová
 Austrália Stosurová
7 6
   Austrália Erakovićová
 Chorvátsko Kostanićová
63 0  

Horná polovica[upraviť | upraviť zdroj]

Sekcia 1[upraviť | upraviť zdroj]

1. kolo   2. kolo   3. kolo   Štvrťfinále
1  Zimbabwe C. Blacková
 USA Huberová
6 6    
   Česko Cetkovská
 Belgicko Wickmayerová
0 4       1  Zimbabwe C. Blacková
 USA Huberová
6 6    
   Česko Hradecká
 Česko Voráčová
7 6        Česko Hradecká
 Česko Voráčová
4 1    
WC  USA Fusanová
 USA Perryová
64 2         1  Zimbabwe C. Blacková
 USA Huberová
6 6    
WC  USA Dittyová
 USA Gullicksonová
7 6         WC  USA Dittyová
 USA Gullicksonová
2 2    
   Kazachstan Švedovová
 Thajsko Tanasugarnová
5 1       WC  USA Dittyová
 USA Gullicksonová
7 6  
   Taliansko Garbinová
 Rakúsko Paszeková
4 6 6      Taliansko Garbinová
 Rakúsko Paszeková
5 4    
15  Rusko Kirilenková
 Taliansko Pennettová
6 3 4       1  Zimbabwe C. Blacková
 USA Huberová
     
11  Slovensko Husárová
 Čína Pengová
6 6         8  Čína Yanová
 Čína Zhengová
     
   Švédsko Arvidssonová
 Tunisko Sfarová
4 1       11  Slovensko Husárová
 Čína Pengová
7 6    
   Lotyšsko Dekmeijereová
 Bulharsko Pironková
7 6        Lotyšsko Dekmeijereová
 Bulharsko Pironková
5 1    
WC  USA Haynesová
 USA Rolleová
5 2         11  Slovensko Husárová
 Čína Pengová
6 3 1
   Česko Šafářová
 Taliansko Santangelová
6 6         8  Čína Yanová
 Čína Zhengová
4 6 6  
   Spojené kráľovstvo Keothavongová
 Rusko Pavľučenkovová
3 4          Česko Šafářová
 Taliansko Santangelová
2 4  
   Poľsko Radwańská
 Poľsko Radwańská
6 3 2   8  Čína Yanová
 Čína Zhengová
6 6    
8  Čína Yanová
 Čína Zhengová
3 6 6  

Sekcia 2[upraviť | upraviť zdroj]

1. kolo   2. kolo   3. kolo   Štvrťfinále
3  Taiwan Čanová
 Taiwan Čuangová
5 1    
   USA Kops-Jones
 USA Spearsová
7 6          USA Kopsová-Jonesová
 USA Spearsová
w/o      
   Rusko Lichovcevová
 Rusko Rodinová
6 65 6      Rusko Lichovcevová
 Rusko Rodinová
       
   Kolumbia Castanová
 Estónsko Kanepiová
2 7 4          USA Kopsová-Jonesová
 USA Spearsová
6 7    
   Španielsko Suarezová Navarrová
 Španielsko Parrová Santonjová
3 4            Francúzsko Foretzová
 Francúzsko Pinová
4 61    
WC  USA Linová
 USA Zalamedová
6 6       WC  USA Linová
 USA Zalamedová
3 3  
   Francúzsko Foretzová
 Francúzsko Pinová
4 6 6      Francúzsko Foretzová
 Francúzsko Pinová
6 6    
16  Česko Hrdinová
 Česko Uhlířová
6 2 4          USA Kopsová-Jonesová
 USA Spearsová
9  Francúzsko Dechyová
 Austrália Dellacquová
6 2 3       5  Španielsko Medinová Garriguesová
 Španielsko Ruanová Pascualová
   Poľsko Jansová
 Poľsko Rosolská
1 6 6        Poľsko Jansová
 Poľsko Rosolská
7 2 6  
WC  USA Muhammadová
 USA Oudinová
1 4        Rumunsko Cîrsteová
 Rumunsko Niculescová
66 6 2  
   Rumunsko Cîrsteová
 Rumunsko Niculescová
6 6            Poľsko Jansová
 Poľsko Rosolská
3 3  
   Poľsko Domachowská
 Dánsko Wozniacká
6 6         5  Španielsko Medinová Garriguesová
 Španielsko Ruanová Pascualová
6 6    
   Rakúsko Bammerová
 Nemecko Müllerová
1 4          Poľsko Domachowská
 Dánsko Wozniacká
2 3  
   Japonsko Fujiwarová
 Taiwan Sieová
64 4     5  Španielsko Medinová Garriguesová
 Španielsko Ruanová Pascualová
6 6    
5  Španielsko Medinová Garriguesová
 Španielsko Ruanová Pascualová
7 6    

Dolná polovica[upraviť | upraviť zdroj]

Sekcia 3[upraviť | upraviť zdroj]

1. kolo   2. kolo   3. kolo   Štvrťfinále
6  Bielorusko Azarenková
 Izrael Peerová
5 6 2  
   Rusko Petrovová
 Taliansko Schiavoneová
7 3 6        Rusko Petrovová
 Taliansko
Schiavoneová
7 4 65  
   Nemecko Grönefeldová
 Švajčiarsko Schnyderová
7 6        Grönefeldová
 Švajčiarsko Schnyderová
63 6 7  
   USA Kingová
 Rusko Kudriavcevová
5 3            Nemecko Grönefeldová
 Švajčiarsko Schnyderová
2 4    
   Švajčiarsko Bacsinszká
 Francúzsko Cornetová
6 5 3          Slovensko Cibulková
 Francúzsko Razzanová
6 6    
   Slovensko Cibulková
 Francúzsko Razzanová
1 7 6        Slovensko Cibulková
 Francúzsko Razzanová
7 4 7
   Česko Kvitová
 Česko Navrátilová
7 2 2   12  Česko Benešová
 Rusko Voskobojevová
5 6 65  
12  Česko Benešová
 Rusko Voskobojevová
5 6 6          Slovensko Cibulková
 Francúzsko Razzanová
1 6 3
13  Rusko Vesninová
 Rusko Zvonariovová
7 6         4  Slovinsko Srebotniková
 Japonsko Sugijamová
6 4 6
   USA Craybasová
 Bielorusko Govorcovová
5 2       13  Rusko Vesninová
 Rusko Zvonariovová
5 1    
   Ukrajina Korytcevová
 Ukrajina Perebijnisová
2 61        USA Davenportová
 Slovensko Hantuchová
7 6    
   USA Davenportová
 Slovensko Hantuchová
6 7            USA Davenportová
 Slovensko Hantuchová
2 3  
   Nemecko Lisická
 Francúzsko Rezaiová
6 65 6       4  Slovinsko Srebotniková
 Japonsko Sugijamová
6 6    
   Slovensko Rybáriková
 Turecko Senogluová
3 7 4        Nemecko Lisická
 Francúzsko Rezaiová
64 4  
   Taliansko Erraniová
 Taliansko Knappová
2 3     4  Slovinsko Srebotniková
 Japonsko Sugijamová
7 6    
4  Slovinsko Srebotniková
 Japonsko Sugijamová
6 6