Súbor:Abritus Razgrad Kaladan 1.jpg

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pôvodný súbor(4 288 × 2 848 pixelov, veľkosť súboru: 11,58 MB, MIME typ: image/jpeg)

Tento zdieľaný súbor je z Wikimedia Commons a je možné ho používať na iných projektoch. Nižšie sú zobrazené informácie z popisnej stránky súboru.

Popis

Атриум е "двор". Абритус е имал чуден двор, подобен на дворът от 300, където спартанците са се учили да се бият. Предполагам тази организация на сградата е взаимствана от гърците.

Atrium means 'a yard'. Abritus had a great yard similar to the yard in the movie '300' where the Spartans learned to fight. I guess the structure was influenced by the Greeks.

Dátum
Zdroj Атриума на Абритус // The atrium at Abritus
Autor Vladimir Petkov

Licencovanie

w:sk:Creative Commons

uvedenie autorov meniť za rovnakých podmienok

Tento súbor podlieha licencii Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic
Môžete slobodne:
  • zdieľať – kopírovať, šíriť a prenášať dielo
  • meniť ho – upravovať dielo
Za nasledovných podmienok:
  • uvedenie autorov – Musíte uviesť autorov diela spôsobom, aký požaduje autor alebo držiteľ licencie (ale nie žiadnym spôsobom, ktorý by naznačoval, že podporujú vás alebo vaše využitie diela)
  • meniť za rovnakých podmienok – Ak toto dielo zmeníte, prevediete do inej formy alebo použijete ako základ iného diela, môžete výsledné odvodené dielo šíriť iba pod rovnakou alebo podobnou licenciou ako je táto.

Checked copyright icon.svg This image was originally posted to Flickr by kaladan at https://www.flickr.com/photos/38312509@N02/3917412730. It was reviewed on by FlickreviewR and was confirmed to be licensed under the terms of the cc-by-sa-2.0.

História súboru

Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

dátum/časNáhľadrozmerypoužívateľkomentár
aktuálna15:30, 6. apríl 2011Náhľad verzie z 15:30, 6. apríl 20114 288 × 2 848 (11,58 MB)TodorBozhinov{{Information |Description=Атриум е "двор". Абритус е имал чуден двор, подобен на дворът от 300, където спартанците са се учили да се бият. Предполагам тази

Na tento súbor odkazuje nasledujúca stránka:

Globálne využitie súborov

Nasledovné ďalšie wiki používajú tento súbor:

Metadáta