Súbor:Akropolis by Leo von Klenze-award-3.jpg

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Jump to navigation Jump to search
Akropolis_by_Leo_von_Klenze-award-3.jpg(622 × 383 pixelov, veľkosť súboru: 148 KB, MIME typ: image/jpeg)

Tento zdieľaný súbor je z Wikimedia Commons a je možné ho používať na iných projektoch. Nižšie sú zobrazené informácie z popisnej stránky súboru.

Autor
Popis

Detail of the Akropolis by painter Leo von Klenze (1784 - 1864)

(Reconstruction of the Acropolis and Areus Pagus in Athens, 1846)
Dátum 1846
Zdroj/Fotograf Pinakothek Museum, Munich
Povolenie
(Využívanie tohto súboru)
Toto je věrná fotografická reprodukce původního dvourozměrného uměleckého díla. Ono dílo je samo volným dílem, a to z následujícího důvodu:
Public domain

Toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 100 let po jeho smrti.


Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.

Tento súbor bol identifikovaný, že nemá žiadne známe obmedzenia vyplývajúce z autorského zákona vrátane všetkých súvisiacich a susedných práv.

Oficiálním stanoviskem nadace Wikimedia Foundation je, že „věrné reprodukce dvourozměrných volných děl jsou také volné a opačná tvrzení jsou útokem na samotný koncept volných děl.“ Podrobnosti naleznete na stránce Commons:When to use the PD-Art tag.
Tato fotografická reprodukce se tedy také považuje za volné dílo.

Uvědomte si, že v závislosti na místních zákonech může být další užití tohoto díla ve vaší jurisdikci zakázáno či omezeno. Vizte Commons:Reuse of PD-Art photographs.

História súboru

Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

dátum/časNáhľadrozmerypoužívateľkomentár
aktuálna12:11, 24. apríl 2007Náhľad verzie z 12:11, 24. apríl 2007622 × 383 (148 KB)Odysses~commonswiki{{Information |Description= Detail of the Akropolis by painter Leo von Klenze (1784 - 1864) (Reconstruction of the Acropolis and Areus Pagus in Athens, 1846) |Source= Pinakothek Museum, Munich |Date=1846 |Author= --Odysses 14:45, 11 Apr

Na tento obrázok odkazuje nasledujúca stránka:

Globálne využitie súborov