Súbor:Firefox LiNsta.png

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Firefox_LiNsta.png(256 × 256 pixelov, veľkosť súboru: 74 KB, MIME typ: image/png)

Tento zdieľaný súbor je z Wikimedia Commons a je možné ho používať na iných projektoch. Nižšie sú zobrazené informácie z popisnej stránky súboru.

Converted to SVG.svg
Tento obrázek (skupina logo) by měl být vytvořen pomocí vektorové grafiky jako SVG soubor. To má několik výhod; podrobnosti najdete na stránce Commons:Media for cleanup. Je-li SVG verze tohoto obrázku již k dispozici, prosím nahrajte ji. Po nahrání nahraďte tuto šablonu šablonou {{Vector version available|jméno nového obrázku.svg}}.
Popis

This icon is part of the GPL'd LiNsta icon pack v0.3. The author appears to have also licensed them under a noncommercial license on a different website. Source: [1]

Dátum (datum prvotního načtení souboru)
Zdroj Na Commons přeneseno z en.wikipedia. Icon pack: [2]
Autor Původně soubor načetl SteveSims v projekte Wikipédia (angličtina)
Povolenie
(Využívanie tohto súboru)

GPL.

Licencovanie

GNU head Toto dielo je slobodný softvér; môžete ho šíriť a meniť za podmienok GNU General Public License, ktorú publikovala Free Software Foundation; buď verzie 2 licencie alebo ktorejkoľvek neskoršej verzie. Toto dielo je šírené v nádeji, že bude užitočný, ale bez akejkoľvek záruky; aj bez implicitnej záruky obchodovateľnosti alebo vhodnosti na určitý účel. Podrobnosti nájdete vo verzii 2 a verzii 3 GNU General Public License.

Pôvodný záznam nahrávaní

Původní stránka s popisem souboru byla zde. Všechna následující uživatelská jména odkazují na projekt en.wikipedia.
  • 2007-10-06 03:09 SteveSims 128×128×8 (23673 bytes) This icon is part of the GPL'd LiNsta icon pack v0.3

História súboru

Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

dátum/časNáhľadrozmerypoužívateľkomentár
aktuálna08:50, 31. júl 2009Náhľad verzie z 08:50, 31. júl 2009256 × 256 (74 KB)SertionThe same image, the same source, higher res.
08:42, 4. november 2007Náhľad verzie z 08:42, 4. november 2007128 × 128 (23 KB)File Upload Bot (Magnus Manske) {{BotMoveToCommons|en.wikipedia}} {{Information |Description={{en|This icon is part of the GPL'd LiNsta icon pack v0.3. The author appears to have also licensed them under a noncommercial license on a different website. Source: [http://www.gnome-look.o

Na tento obrázok odkazujú nasledujúce 3 stránky:

Globálne využitie súborov

Nasledovné ďalšie wiki používajú tento súbor:

Zobraziť ďalšie globálne použitie tohto súboru.

Metadáta