Súbor:Inkscape icons object hidden.svg

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pôvodný súbor(SVG súbor, 14 × 14 pixelov, veľkosť súboru: 5 KB)

Tento zdieľaný súbor je z Wikimedia Commons a je možné ho používať na iných projektoch. Nižšie sú zobrazené informácie z popisnej stránky súboru.

Opis súboru

Popis
Français : Icône Inkscape pour signifier qu'un objet est caché
Dátum
Zdroj Inkscape (original document)
Autor Inkscape Developers
SVG vývoj
Inkscape-yes.svg
Tento vektorová grafika bol vytvorený programom Inkscape.

Licencovanie

GNU head Toto dielo je slobodný softvér; môžete ho šíriť a meniť za podmienok GNU General Public License, ktorú publikovala Free Software Foundation; buď verzie 2 licencie alebo ktorejkoľvek neskoršej verzie. Toto dielo je šírené v nádeji, že bude užitočný, ale bez akejkoľvek záruky; aj bez implicitnej záruky obchodovateľnosti alebo vhodnosti na určitý účel. Podrobnosti nájdete vo verzii 2 a verzii 3 GNU General Public License.

História súboru

Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

dátum/časNáhľadrozmerypoužívateľkomentár
aktuálna13:31, 31. október 2011Náhľad verzie z 13:31, 31. október 201114 × 14 (5 KB)Bvs-aca=={{int:filedesc}}== {{Information |description={{fr|1=Icône Inkscape pour signifier qu'un objet est caché}} |date=2006-08-20 |source=[http://www.inkscape.org Inkscape] ([http://bazaar.launchpad.net/~inkscape.dev/inkscape/trunk/view/head:/share/icons/ic

Viac ako 100 stránok odkazuje na tento súbor. Nasledovný zoznam zobrazuje prvých 100 stránok odkazujúcich iba na tento súbor. Môžete si pozrieť úplný zoznam.

Globálne využitie súborov

Nasledovné ďalšie wiki používajú tento súbor:

Zobraziť ďalšie globálne použitie tohto súboru.