Diskusia s redaktorom:Fyzikk

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Ahoj, Fyzikk. Vítame Ťa v slovenskej Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!
Slovenská Wikipédia je slovenská jazyková verzia Wikipédie, ktorá vznikla v októbri 2003 a k dnešnému dňu má 248 651 článkov.

Začal(a) si dobre a si na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých článkov. Ďakujeme za Tvoj prínos k tvorbe encyklopédie a tešíme sa na spoluprácu. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budeš medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Ti, aby si si prečítal/a nasledujúce stránky, ktoré Ti uľahčia prácu pri Tvojom upravovaní:

Príručka Pieskovisko
(miesto pre experimenty)

Obsah Pomocníka Kaviareň
(diskusia redaktorov)
Často kladené otázky Päť pilierov Wikipédie
Wikitext Čo Wikipédia nie je

Na diskusných stránkach sa vždy podpisuj: stačí napísať 4 vlnovky ~~~~ alebo ich vložiť kliknutím na ikonu lište nad oknom na úpravu.

Naopak články sa nikdy nepodpisujú.

Tak ešte raz vitaj a ďakujeme za Tvoje príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často.
Za uvítací výbor: Kubo-hokejista


If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikipedia, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language :).

Tip!

Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

Tip!
Tlačidlo na podpisovanie
Tlačidlo na podpisovanie

Ďakujeme, že prispievaš do Wikipédie. Chceme Ťa poprosiť, aby si svoje príspevky do diskusie podpisoval/a Tvojim redaktorským menom. Najjednoduchší spôsob je použiť tlačidlo v hornej lište okna na úpravu, ktoré vloží do textu značku:

--~~~~

Značku môžeš vpísať aj ručne. Po uložení diskusného príspevku sa automaticky zmení na Tvoj podpis s uvedením času a dátumu. Nepodpisuj prosím encyklopedické články! Ďakujeme.

--MARIÁN (NAPÍŠ MU) 07:19, 23. máj 2009 (UTC)[odpovedať]


Vysvetlenie a prosba[upraviť zdroj]

Radšej som to zmazal --Fyzikk 04:55, 28. máj 2009 (UTC)[upraviť zdroj]

nie je mi uplne jasne ako si tu pomoc predstavujes v ramci wikipedie... pretoze publikacia vlastnych teorii a domnienok nie je zrovna najlepsim sposobom ako pisat na wiki, skus lepsie vysvetlit --Zaerp°°°°

Možno moja chyba[upraviť zdroj]

Prajem pekný večer, Fyzikk. Keďže som si vedomý, že vo Wikipédii sa nepíše vlastný výskumy a moje práce sú vlastné myšlienkové pochody tým smerom pochopím, keď nebudete akceptovať moje práce. V tom prípade môžte moje príspevky vymazať a môj účet vo Wikipédii tiež. No som Vám Vďačný za ochotu. A ospravedlňujem sa Vám za to.

Vopred Ďakujem za pochopenie, s pozdravom --Fyzikk 20:59, 23. máj 2009 (UTC)[odpovedať]

Ak ťa zaujímajú alternatívne teórie, skús napísať (alebo doplniť) články o studenej fúzii, voľných energiách a pod.--MichalT 21:05, 23. máj 2009 (UTC)[odpovedať]

Daj to na fórum[upraviť zdroj]

Ahoj. To, čo si uviedol na svojej redaktorskej stránke - daj to nejaké fórum. Na Wikipédii si jednoducho na nesprávnej adrese. Nezaoberáme sa tu originálnym výskumom a novými teóriami. Tvoríme encyklopédiu. S pozdravom--MichalT 11:39, 24. máj 2009 (UTC)[odpovedať]