Hračka: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odobraných 255 bajtov ,  pred 10 rokmi
d
Verzia používateľa 88.212.37.244 (diskusia) bola vrátená, bola obnovená verzia od VolkovBot
(zýídghATZFTXVCGZVAXGHCXDRYSEBCRXCDDXGCHJHRF GDXGJFH G)
d (Verzia používateľa 88.212.37.244 (diskusia) bola vrátená, bola obnovená verzia od VolkovBot)
[[Médiá:Príklad.ogg]][[Médiá:[[Médiá:Príklad.ogg]][[Médiá:[[Médiá:Príklad.ogg]]<s><s>preškrtnutý text</s><ref><ref>poznámka pod čiarou</ref><ref><ref>poznámka pod čiarou</ref></ref></ref></s>]]]][[Súbor:Nalle - a small brown teddy bear.jpg|right|thumb|Plyšový medveď]]
 
'''Hračka''' je [[predmet]] určený na hru detí alebo dospelých. Slúži na upútanie pozornosti dieťaťa, jeho [[zabavenie]], prípadne na [[rozvoj]] jeho motorických a psychických schopností. Hračky existujú už tisíce rokov. Bábiky, zvieratká, vojačikovia a miniatúry nástrojov dospelých sa nachádzajú v archeologických vykopávkach od nepamäti. [[Inkovia]] mali napríklad hračku na kolesách napriek tomu, že ich kultúra dospelých [[koleso]] nepoužívala. Masová produkcia hračiek nastala v 20. storočí.
jeho motorických a psychických schopností. Hračky existujú už tisíce rokov. Bábiky, zvieratká, vojačikovia a miniatúry nástrojov dospelých sa nachádzajú v archeologických vykopávkach od nepamäti. [[Inkovia]] mali napríklad hračku na kolesách napriek tomu, že ich kultúra dospelých [[koleso]] nepoužívala. Masová produkcia hračiek nastala v 20. storočí.
 
== Iné projekty ==
{{projekt|q=Hračka|commons=Category:Toys}}
 
[[Kategória:Hračky| ]]
jn idxuinhuibvbszbxbusbhiáuh mhászhvuobhudcvgbzáwbvzáb sgzvíb[[an:Chuguete]]
 
[[an:Chuguete]]
[[ar:لعبة]]
[[be:Цацка]]
1 154

úprav

Navigačné menu